Çözüldü Klasse mouse pad farkları nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TilkiMilki

Hectopat
Selam,

Mouse pad almayı düşünüyorum ve yaptığım araştırmalara göre Klasse'nin longteng modeli bayağı öneriliyor.
Aynı markanın farklı modelleri de var, bunların arasındaki fark nedir, neden bu model bu kadar seviliyor.

Bilen varsa aydınlatabilir mi?

Çözüm
Selam,

Mouse pad almayı düşünüyorum ve yaptığım araştırmalara göre Klasse'nin longteng modeli bayağı öneriliyor.
Aynı markanın farklı modelleri de var, bunların arasındaki fark nedir, neden bu model bu kadar seviliyor.

Classic modeli normal bir mousepad fakat altında kaymaz kauçuk tabanı normal padlere nazaran daha sert ve daha iyi bir tutuş sergiliyor.
Pro modeli ise desenli ve kumaşı hybrid bir kumaş yani hem control hem speede yatkınlık sağlıyor.
Longteng Huoyun ise controle kayan hybride sahip. Kumaş olarak hepsinden çok daha iyi olduğunu gösterir.
Longteng serisinin diğer ürünleri ise speed hybrid kumaşa sahip.
Selam,

Classic modeli normal bir mousepad fakat altında kaymaz kauçuk tabanı normal padlere nazaran daha sert ve daha iyi bir tutuş sergiliyor.
Pro modeli ise desenli ve kumaşı hybrid bir kumaş yani hem control hem speede yatkınlık sağlıyor.
Longteng Huoyun ise controle kayan hybride sahip. Kumaş olarak hepsinden çok daha iyi olduğunu gösterir.
Longteng serisinin diğer ürünleri ise speed hybrid kumaşa sahip.

Çözüm
Classic modeli normal bir mouse pad fakat altında kaymaz kauçuk tabanı normal padlere nazaran daha sert ve daha iyi bir tutuş sergiliyor.
Pro modeli ise desenli ve kumaşı hybrid bir kumaş yani hem Control hem Speed'e yatkınlık sağlıyor.
Longteng Huoyun ise Control'e kayan hybride sahip. Kumaş olarak hepsinden çok daha iyi olduğunu gösterir.
Longteng serisinin diğer ürünleri ise Speed hybrid kumaşa sahip.

Almışken oyun için güzel bir pad alalım kafasıyla yaklaşırsak classic ve Pro eleniyor sanırım.
Longteng, MPC480 ve G-SR Unique Control modellerinin arasındaki farklar ne ve neden özellikle longteng öneriliyor?

Almışken oyun için güzel bir pad alalım kafasıyla yaklaşırsak classic ve Pro eleniyor sanırım.
Longteng, MPC480 ve G-SR Unique Control modellerinin arasındaki farklar ne ve neden özellikle longteng öneriliyor?
Unique Control aşırı control hocam. MPC480 ile Longteng Huoyun arasında aşırı bir fark yok.
Ben bu bütçede Spirit of Aim/MPC480/Huoyun arasında kalıp Spirit of Aim diyorum çünkü kumaş olarak bence en iyisi olarak o bütçede.

Unique Control aşırı Control hocam. MPC480 ile longteng huoyun arasında aşırı bir fark yok.
Ben bu bütçede spirit of Aim/MPC480/Huoyun arasında kalıp spirit of aim diyorum çünkü kumaş olarak bence en iyisi olarak o bütçede.

Spirit of aim 1100 TL iken huoyun 660 TL, o fiyat farkına değiyor mu gerçekten?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence değiyor ama eğer huoyunun üstüne çok az çıkabiliyorum derseniz de huoyun yeterli olur.
Huoyun siparişini verdim teşekkürler.

İmzadan mouse önerisi yazısını görünce onu da sormak istedim,
VGN Dragonfly f1 pro kalitesinde düzgün ama çıtırdan daha uygun fiyatlı bir mouse önerisi var mıdır? F/P tarzında.
Şuan evga x17 kullanıyorum, bir sorunu yok şikayetçi de değilim ama değiştirmek istiyorum öyle bir araştırma gibi.

Huoyun siparişini verdim teşekkürler.

İmzadan mouse önerisi yazısını görünce onu da sormak istedim,
VGN Dragonfly f1 pro kalitesinde düzgün ama çıtırdan daha uygun fiyatlı bir mouse önerisi var mıdır? F/P tarzında.
Şuan evga x17 kullanıyorum, bir sorunu yok şikayetçi de değilim ama değiştirmek istiyorum öyle bir araştırma gibi.
M800 Ultra olabilir.
Kablolu olarak OP1 olabilir.

Geri
Yukarı