Diğer KlasseGear mouse padleri indirimde

Mousepad arayışındayım ama boyut olarak bana çok küçük geldi şu an Steelseries QCK XXL kullanıyorum 900 mm x 400 mm ebatlarında fakat 40 cm boy yetmiyor düşük hassaslıkta oynadığım için. En olarak da 50-55 cm'e kadar kullanıyorum Longteng daha enine geniş olsayıdı keşke. Var mı alternatif öneriniz?

Mousepad arayışındayım ama boyut olarak bana çok küçük geldi şu an Steelseries QCK XXL kullanıyorum 900 mm x 400 mm ebatlarında fakat 40 cm boy yetmiyor düşük hassaslıkta oynadığım için. En olarak da 50-55 cm'e kadar kullanıyorum Longteng daha enine geniş olsayıdı keşke. Var mı alternatif öneriniz?

120 cm boyuna masanıza sığar mı bilmiyorum ama çok seçenek yok o ebatlar için.

120 cm boyuna masanıza sığar mı bilmiyorum ama çok seçenek yok o ebatlar için.
Bu mousepad nasıldır kullanan var mı KlasseGear ile veya Steelseries QCK gibi mousepad'lerin kalitesi var mı?

Bu mousepad nasıldır kullanan var mı KlasseGear ile veya Steelseries QCK gibi mousepad'lerin kalitesi var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Klasse, Xrades, Porge vb. markaları kullananlar genelde aynı kalitede olduklarını ve QCK'lardan pek de farkı olmadıklarını söylüyorlar. Klasse kullanmadım ama Porge memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı