Klavye çalışıyor ama yazmıyor

KururinKuruKuru

Picopat
Daha fazla  
Dostlar klavyem yazmıyor ancak ışıkları filan yanıyor. Farklı USB portlarını denedim ancak hata veriyor. USB device not recognized. The last USB device you connected to this Computer malfunctioned and Windows does not recognize it. Şeklin de bir uyarı veriyor. Aygıt yöneticisinde de unknown USB device olarak gözüküyor. Driverlarını silip bilgisayarı yeniden başlattım ama hala olmadı. Laptopta çalıştırmayı denediğim de yine aynı şekil de uyarı verdi. Başka bir klavye taktığım da o çalıştı. Klavyem de ne sorun oldu durduk yere anlamadım daha dün kullanıyordum sorunsuz. Bir de bozulmadan önce klavyenin NumLock tuşu çalışıyordu ancak ışığı yanmıyordu çok nadir ara sıra takılırken yanıp söndüğü oluyordu bunun da sebebini anlamadım ancak benim klavye de bir sorun var sanırım. En azından bağlanma sorununu nasıl çözebilirim yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• 2CEF5506-46BA-4043-BE43-B1AC8AB15792.jpeg
    2CEF5506-46BA-4043-BE43-B1AC8AB15792.jpeg
    326,7 KB · Görüntüleme: 22
Şimdi hocam Windows+r tuşuna basın ve C:\Windows\System32\ctfmon.exe yazın ardından klavye çalışır durumda olacak ama bu sefer her kapatıp açtığında aynısını yapman lazım bunun yerine başlat yerine gidip regedit.exe adlı kayıt defterini açın sonra hkey_local_machıne adlı dosyaya 1 kere basın ardından software dosyasını açın sonra Microsoft dosyasını açın sonra Windows dosyasını açın sonra run dosyasını açın sağ tık yapın yeni deyin dize değerine basın isme ctfmon yazın ardından ctfmon adlı dosyayı sağ Click basıp değiştir deyin değer verisine C:\Windows\System32\ctfmon.exe yazın bu kadardı karmaşık anlattım anlamayana yavaş yavaş anlatabilirim.

Şimdi hocam Windows+r tuşuna basın ve C:\Windows\System32\ctfmon.exe yazın ardından klavye çalışır durumda olacak ama bu sefer her kapatıp açtığında aynısını yapman lazım bunun yerine başlat yerine gidip regedit.exe adlı kayıt defterini açın sonra hkey_local_machıne adlı dosyaya 1 kere basın ardından software dosyasını açın sonra Microsoft dosyasını açın sonra Windows dosyasını açın sonra run dosyasını açın sağ tık yapın yeni deyin dize değerine basın isme ctfmon yazın ardından ctfmon adlı dosyayı sağ Click basıp değiştir deyin değer verisine C:\Windows\System32\ctfmon.exe yazın bu kadardı karmaşık anlattım anlamayana yavaş yavaş anlatabilirim.
hocam değiştirdiler klavyeyi sağolun yine de

Geri
Yukarı