Klavye ilk açılışta çalışmıyor

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Klavye ilk açılışta çalışmıyor. Bilgisayarı kapatıp tekrar açtığım zaman çalışıyor. Hiçbir yerinde bir hata yok. Kablo düzgün ve sağlam takılı. Daha alalı 1 ay oldu. Rampage KB-R310 kullanıyorum.

Çalışmadığı zamanlarda USB girişini çıkarıp tekrar takın.

Hocam, USB girişi kasanın arkasında. Bu yüzden yeniden başlatırım daha iyi. Başka çözümü yok mu?

Hocam ekran klavyesini açıp herhangi bir tuşa basınca düzelmesi lazım.

Ekran klavyesini nasıl açacağım? Klavye çalışmıyordan kastım, hiçbir tuşlar çalışmıyor. Ama ışığı yanıyor.

Ekran klavyesini nasıl açacağım? Klavye çalışmıyordan kastım, hiçbir tuşlar çalışmıyor. Ama ışığı yanıyor.

Klavye çalışır durumda iken görev çubuğuna sabitleyebilirsin. En azından ben bu şekilde yaptığımda düzeliyordu. Aynı sizinki gibi ışıklar yanıyor ama tuşlar çalışmıyordu.

Klavye çalışır durumda iken görev çubuğuna sabitleyebilirsin. En azından ben bu şekilde yaptığımda düzeliyordu. Aynı sizinki gibi ışıklar yanıyor ama tuşlar çalışmıyordu.

Tamam hocam. Fakat, nasıl ekran klavyesini açacağım? Sabitlerim sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı