Çözüldü Klavye kısayolları bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Showdown King

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Duisburg
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 760 - 8 RAM - R7 250- Asus P55LX -
Samsung Evo 860 250 GB - 800~ GB HDD
Meslek
Öğrenci
Sol CTRL tuşuna basınca hangi tarayıcı ana tarayıcı ise onun ana sayfasını açıyor. Sağ CTRL ses arttırıyor. Alt tuşu tam anlayamadım görüntü kesiliyor. Ve daha nicesi.
Soffany klavye kullanıyorum. Zamanında 15 TL gibi bir fiyata almıştım. 6 yıl boyunca bütün kahrımı çekti. En az 1 kere içtiğim her şeyden döküldü. Şu ana kadar çıkardığı ilk sorun. LoL oynarken yaşamaya başladım olayı. Sorunu bilen birileri yardımca olursa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aygit yöneticisine girince klavye ile alakali kac tane cihaz görünüyor? Eger birden fazla görünüyorsa ve bunlardan birinde devre disi birak diye bir ibare geciyorsa, o sürücüyü kaldirip tekrar deneyin.

Olmazsa farkli bir klavye ile denemenizi tavsiye ederim. Böylece sorunun klavyeden kaynaklanip kaynaklanmadigini ögrenmis olursunuz.

Sorunu klavye tuşlarını tırnak makası ile çıkartıp temizledikten sonra beklemek ile çözdüm.
Aygit yöneticisine girince klavye ile alakali kac tane cihaz görünüyor? Eger birden fazla görünüyorsa ve bunlardan birinde devre disi birak diye bir ibare geciyorsa, o sürücüyü kaldirip tekrar deneyin.

Olmazsa farkli bir klavye ile denemenizi tavsiye ederim. Böylece sorunun klavyeden kaynaklanip kaynaklanmadigini ögrenmis olursunuz.

Sorunu klavye tuşlarını tırnak makası ile çıkartıp temizledikten sonra beklemek ile çözdüm.

Çözüm

Geri
Yukarı