Klavye temizliği nasıl yapılır?

Beyaz Savascı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Klavye temizliği nasıl yapılması gerekiyor? Gerçekten hiç bilmiyorum. Buraya danışmak istedim.
Yardımcı olanlara tesekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben önceden klavyeyi hafifçe masaya vuruyordum dökülüyordu içindekiler, kalanını da süpürgeyle çok yaklaştırmadan çekiyordum. Tuşları da ıslak mendille siliyordum. Klavyen çok değerli değilse yap bunları gitsin.

Çok uğraşamam diyorsan 1-2 öneride bulunacağım. Klavyeyi ters çevirip salla içindekiler azda olsa dökülür. 2. aşamada süpürge ile biraz çektirmeye çalış. Son aşamada linkini vereceğim ürünü kullanarak içerideki maddeleri temizleyebilirsin.
Süper Clean Temizlik Hamuru Laptop Klavye Araç İçi Temizleme Jeli - n11.com
Adamın klavyesi laptop klavyesi olmayabilir hocam. O hamur klavyenin aralarında kalıyor eğer laptop değilse.

Adamın klavyesi laptop klavyesi olmayabilir hocam. O hamur klavyenin aralarında kalıyor eğer laptop değilse.
1-2 kere kullanmıştım yapışmamıştı. Detaylı temizlik için klavye mekanik değilse komple sökülmesi gerekiyor. Geri toplamasıda ayrı bir dert.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı