Klavye ve fare birden bozuldu

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Razer DeathAdder V2 ve Redragon Dark avenger klavyem var.
2 gün önce ikisi de birdenbire aniden kesintili çalışmaya başladı USB'si sanki girip girip çıkıyor gibi ardından seyreden 5 dakika boyunca ikisi de girdi çıktı girdi çıktı.
Fakat ikisinin de ışıkları yanıyordu kesinlikle bu girme çıkma sesleri geliyordu ikisi de çalışmıyordu fakat ışıkları yanmaya devam ediyordu bugün hala aynı sorun var.
Yazılımlarını silip yükledim düzelmedi format attım düzelmedi BIOS'u sıfırladım düzelmedi. Farklı USB portlarına taktım düzelmedi.

Bu arada klavye ve faremde USB 2.0 portlarına takılıydı aynı zamanda kulaklığım 3.0 portuna bağlıydı bu süreçte kulaklığımda hiçbir sorun oluşmadı fakat 2.0 dakiler mi bozuldu anlamadım gerçekten.

Ayrıca 2-3 saat kadar girip çıktı diyelim belirli bir süre ardından bu sefer komple çalışmıyor ışıkları yanıyor fakat hiçbir tepkime vermiyor USB'sini çıkar tak yapsam dahi hiçbir şey değişmiyor bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor ama. (bu problem 2 gündür klavyede 10 defa yaşadıysam mouse da 100 defa yaşadım mouse da daha belirgin bu sorun)

Geri
Yukarı