Klavye ve Fare Donma Sorunu

Darui

Hectopat
Daha fazla  
Herhangi bir işlemi yaparken klavye ve fare donuyor. Başlarda sadece oyun oynarken meydana gelen bu sorun şimdi her an olabiliyor. Bilgisayarın çalışmaya devam ettiğinden eminim sadece klavye ve fare donuyor. Sorunun usb portlarında olmadığına da neredeyse eminim çünkü xbox controller, herhangi bir oyun kolu veya wifi bağdaştırıcısı tüm portlarda çalışırken bu ikisi donma yapıyor. Fareyi bir porttan diğerine bağlayınca 5 dakika kadar daha çalışıyor 5 dakika sonrada komple gidiyor. Bu arada ikisininde ışıkları yanmaya devam ediyor belirteyim onuda. Regedit'ten usbstor ayarını değiştirme çözümünü uyguladım 3 gün sorun olmadan kullandım 4.gün yine aynı problem meydana geldi. Acaba bunların ikisi birden mi bozuldu yoksa sadece bir tanesi yüzünden diğeride mi sorun çıkartıyor ? Yardımlarınıza muhtacım, şimdiden teşekkür ederim.
Klavye: A4tech G800v
Fare: Logitech G300S
İkisini de yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum

Yok mudur bilgisi olan kimse ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı