Klavye ve Fare önerisi

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar sizlerden oyun oynamak ve kod yazmak için klavye ve fare önerisi istiyorum. Klavye olarak B120 düşünüyorum fare kısmında ise Logitech G300S tarzında bir şeyler. Bu fiyatlara yakın sizlerin tavsiyelerini bekliyorum belirtmek isterim ki alacağım klavye ile rahat şekilde kod yazabileyim.

Kendin bilirsin ama fareden çok klavyede iyi birşey almanı tavsiye ediyorum. Yazmış olduğun klavye normal klavyelerin renklendirilmişinden başka birşey değil. Bu benim yorumum tabi.

Kendin bilirsin ama fareden çok klavyede iyi birşey almanı tavsiye ediyorum. Yazmış olduğun klavye normal klavyelerin renklendirilmişinden başka birşey değil. Bu benim yorumum tabi.
Nasıl bir şey tavsiye edersiniz ? Ben G105 ve B120 arasında kalmıştım.

Nasıl bir şey tavsiye edersiniz ? Ben G105 ve B120 arasında kalmıştım.
Model olarak tavsiye vermeyim özellik olarak birkaç birşey söyleyeyim. Fiyat aralığın söylediğin modellere bakarak çok yok gibi görüyorum. Bu nedenle mekanik klavyeleri ele. Kod yazarken bazı kalıpları çok fazla yineliyeceksen makro tuşu çok ve makro yazılımı iyi olan bir model almanı tavsiye ederim.

Ayrıca konuya burada cevap bulmak da zorlanabilirsiniz, yazılım bölümünün alt konusu olan programlama bölümünde açarsanız daha iyi olur.

Mekanik klavye aramıyorum onların fiyatları genellikle fazla olur o yüzden B120 ile G105 arasında kalmıştım eğer aynı fiyat aralığında veya az çok fiyatı aşan önerileriniz varsa bekliyorum aksi taktirde bu ikisinden birini almayı planlıyorum.

Mekanik klavyeleri ele demiştim zaten. Makro tuşu olan ve yazılımı iyi olan klavye tercih edebilirsin diye de belirtmiştim.

1474705215783.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı