Klavye ve Mousepad Önerisi

SSD almaktan vazgeçtim 2 si birlikte yetmediği için. Klavye olarak bu sefer son olarak alıp ömürlük kullanmayı düşünüyorum bozulmazsa. Bu yüzden de K95 i düşünüyordum K68 yerine.
Mousepad olarak klavyenin de altına gelecek bir şey olursa daha iyi olur çünkü bu sefer klavyenin tek tarafı biraz daha yüksekte kalıyor şuanda da olduğu gibi. Geniş mousepad olarak soruyorum yani.

Son düzenleme:
Hangi SSD almak istediğiniz merak etmiştim.

Klavye olarak Cooler Master MK750, Asus Claymore Core, Hyperx Alloy FPS bakabilirsiniz ama benim önerim hepsi aynı switch kullandığı ve en uygun fiyatlı olduğu için Corsair K68 RED.

Mousepad olarak RGB ve masa kadar olarak buna bakabilirsiniz Büyük Rgb Mouse Pad Xxl 90x40 Cm - n11.com

Hangisine bakarsam bakıyım hep Corsair söyleniyordu klavyede ve K95 alırsam bu mousepad bütçeyi biraz aşıyor. K95 + maksimum 80TL'lik mousepad düşünüyorum. Param o kadar çünkü.

MX Speed'e alışırım diye ümit ediyorum. Sonuçta mouse olarak önceden DPI bile olmayan mouse kullanıyordum ve kendi kendime hızını yükseltip alışabildim.

Mousepad olarak başka öneriniz var mı? Gerçi klavyeye laf söyledikleri gibi ona da söyleyecekler hala klavyeye ikna edemedim.
Daha geniş klavyelere daha çok alışığım bu yüzden K95 daha cazip geliyor.
K68'in yapısı direk olarak farklı olduğu için K70 ve K95'i düşünüyorum.

Son düzenleme:
Mouse için yeterli boyutlarda olan Steelseries Qck modeli alınabilir.
Dediğim gibi sırf mouse altında olan dandik de olsa bir mousepadim var. Almışken Klavyenin de altına gelen daha rahat bir şey almayı düşünüyorum. Hepsiburada da var ama iyi mi almaya değer mi bilmiyorum.
ADDISON RAMPAGE COMABT ZONE XL 800*300*4 MM GAMİNG MOUSE PAD - Vatan Bilgisayar böyle bir şey de var mesela.
bir de bu var.
Eğer fark etmez zaten dandik diyorsanız ya hiç almam ya da 20TL lik falan var onlardan alabilirim.
Aslında madem SteelSeries QcK mousepad iyi klavye altına da gelen dandik yerine normal boyutunu alabilirim. SteelSeries QcK Mouse Pad Fiyatı - Taksit Seçenekleri
bu iyi midir?
Bunların farkı ne anlamadım.
Türleri farklıymış. Bakınca anladım. Ama hangisi daha iyi olur bilemiyorum.
Daha iyi bir öneri yoksa sanırım Corsair K95 ve SteelSeries Qck Heavy Medium Mousepad almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı