Klavyede basılı tutulan tuş çalışmıyor

atakan333

Decapat
Örneğin W+A+S+D tuşlarıyla FPS oyunu oynuyorum fakat A tuşuna bastığım sırada D tuşuna basıp bıraktığımda A tuşunu tekrar çalıştırabilmem için tekrar A tuşuna basmam gerekiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Çok sinir bozucu bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isterseniz Apex Pro alin, bildigim kadariyla bir tusa basili tutarken baska bir tusa basarsaniz ilk bastiginiz tusu klavye algilamayi birakiyor.

Hayır, anti-ghosting özellikli klavyelerde böyle değil. Anti-ghosting özellikli bir klavye alması lazım. Mesela mekanik klavyeler de böyle, istediğin kadar tuşa bas, algılıyor hepsini.

Hayır, anti-ghosting özellikli klavyelerde böyle değil. Anti-ghosting özellikli bir klavye alması lazım. Mesela mekanik klavyeler de böyle, istediğin kadar tuşa bas, algılıyor hepsini.
Sen konuyu anlamadin. Arkadas A tusuna basili tutarken D tusuna bastiginda klavye A tusunu bilgisayara iletmiyor.

benimkisi de anti-ghostling ama a ya basılı tutuyorum sonra d ye basılı tutuyorum algılamıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı