Çözüldü Klavyede "i" tusu sağ Shift oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bysid

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, harıcı ve dızustunun klavyesındekı "i" tuşuna basınca sağ Shift olarak goruyor, sağ Shift hala aynı gorevde, eğer bır programla i tusuna I'yı gerı atarsam sağ Shift'ım de i tuşu oluyor bu çıkmazdan kurtulamıyorum ne yapmam gerekır sızce dılı ıng yaptığımda i tusu gene Shift kalıyor vırgul olması gerekırken. Yardımcı olabılırsenız sevınırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sadece i tuşunun olması garıp. Hem harıcı hem dahılı klavyede boyle.
Teşekkür ederım yardımcı olmaya calıstıgınız için.
O zaman size masraf çıkmayacak, rahat olun. İşletim sistemi ile alakalı bir problem. Geri yükleme noktalarına bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba, harıcı ve dızustunun klavyesındekı "i" tuşuna basınca sağ Shift olarak goruyor, sağ Shift hala aynı gorevde, eğer bır programla i tusuna I'yı gerı atarsam sağ Shift'ım de i tuşu oluyor bu çıkmazdan kurtulamıyorum ne yapmam gerekır sızce dılı ıng yaptığımda i tusu gene Shift kalıyor vırgul olması gerekırken. Yardımcı olabılırsenız sevınırım.
Bir Alt + Shift yapar mısın? Belki klavye düzenin değişmiştir.

Denedım, o bıldıgım kadarıyla klavyenın dılını degıstırmeye yarıyor ama ıng klavyede de trde de bu sekılde.
key manager kuruluydu onu da kaldırdım ama hala i sızım
akıl sağlığımı kaybetmeme az kaldı eskı harddıskmı usbye donusuturp onemlı seylerı ona atıp formatlıcam wın8 e donebılırsem oyle yapıcam ıslemcı kardesım belkı orada tuboya cıkar

Denedım, o bıldıgım kadarıyla klavyenın dılını degıstırmeye yarıyor ama ıng klavyede de trde de bu sekılde.
key manager kuruluydu onu da kaldırdım ama hala i sızım
İlginç vallahi, programı kaldırdınız da ayarları gidiyor mu bilmiyorum. Sorun donanımsal olabilir belki.

Sadece i tuşunun olması garıp. Hem harıcı hem dahılı klavyede boyle.
Teşekkür ederım yardımcı olmaya calıstıgınız için.
O zaman size masraf çıkmayacak, rahat olun. İşletim sistemi ile alakalı bir problem. Geri yükleme noktalarına bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
İşe yaradı çok teşekkür ediyorum geri yüklemeden sonra biraz hantal oldu ama geri eski haline döner çok teşekkür ederim yeniden.
Kolay gelsin, eskiden ben de TPM kapattığım için sistemimde sorun yaşamıştım, şifre TPM'de kayıtlıydı. Bu sayede çözmüştüm. İyi eğlenceler :)

Geri
Yukarı