Klavyeler niye indirime girmiyor?

APlusMath

Decapat
1 aydır adam akıllı 1000TL civarlarında Türkçe Q, Cherry MX Red Switch klavyelerde indirim bekliyorum. Yok girmiyor yahu. Aklımda birkaç klavye var, bir türlü düzgün indirim göremedim. Corsair K70 düşse 1300'den falan 900'e. Düşmüyor arkadaş. Her gün akşam bakmaktan bıktım artık. Tek bir yerden takip edebileceğim bir platform veya konu başlığı yok mu? 7-8 site dolaşıyorum her gün, adamlar girdirmiyor indirime. 1 aydır Gaming gecesinde gerçekten fiyatını hakkedecek Red Switch bir klavye daha indirime girmedi. Hep Blue Switch'ler indirime giriyor. Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 aydır adam akıllı 1000TL civarlarında Türkçe Q, Cherry MX Red Switch klavyelerde indirim bekliyorum. Yok girmiyor yahu. Aklımda birkaç klavye var, bir türlü düzgün indirim göremedim. Corsair K70 düşse 1300'den falan 900'e. Düşmüyor arkadaş. Her gün akşam bakmaktan bıktım artık. Tek bir yerden takip edebileceğim bir platform veya konu başlığı yok mu? 7-8 site dolaşıyorum her gün, adamlar girdirmiyor indirime. 1 aydır Gaming gecesinde gerçekten fiyatını hakkedecek Red Switch bir klavye daha indirime girmedi. Hep Blue Switch'ler indirime giriyor. Neden?

İndirime girip girmemesiyle pek bilgim yok fakat Akakçe'den takip edebilirsin indirimleri.

Giriyor. Blue Switch daha ucuz olduğundan sanırım Blue olanlar daha çok indirime giriyor.

Hocam bunu dolar 8TL iken millet 600TL'ye almıştı. Bu indirimli fiyat değil aslında, öyle göstermişler.
İndirime girip girmemesiyle pek bilgim yok fakat Akakçe'den takip edebilirsin indirimleri.

Akakçe'den bakiyorum hocam hatta Akakçe bazen eksik gösteriyor, diğer tüm sitelere tekrar bakiyorum. Bir türlü adam akıllı indirim bulamadım. Corsair K68 Red bulmuştum, sipariş verdim. Sonra iptal ettim K70 alacağım diye. İtopya olması da iptal nedenlerimdendi. Kaldık öyle.

Klavye almak istiyorum, en ucuz %100 mekanik klavye taş çatlasa 350 TL. Keşke eskiden alsaymışım. Mekanik hisli klavyelere kaldım. Cidden baktıkça üzülüyorum ya. Moralim bozuluyor yeminle. Sanırım 25 liralık Rampage klavyemi sonsuza dek kullanmak zorundayım. Virüs olmasa işim olurdu, cebimde param olurdu, kendi paramla alırdım. Annemden, babamdan bir klavye için 400 TL istemek de istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı