Klavyemin Tuşları Farklı Harfler Yazıyor

burak.kfy

Hectopat
Daha fazla  
Dün akşama kadar klavyemin hiçbir şeyi yoktu. Birden 'r' , '.' ve ' enter ' tuşları '' 7ğru '' böyle anlamsız ifadeler yazmaya başladı. İnternette birkaç yerden çözümünü buldum fakat olmadı.Bir yerde Fn+Numlock tuşlarına basın diyorlardı fakat klavyem masaüstü klavyesi olduğu için Fn tuşu yok ve ben çözümümün bu olduğuna inanıyorum.

Sorun Numlock tuşundan kaynaklanıyor çünkü klavyemin markası Logitech g103 ve bu klavyede Numlock tuşuna bastığınızda yukarıdaki led lambalardan birisi yanıyor ve tesadüftür ki bu led lamba farklı harf yazan tuşlara bastığımda da yanıyor.

Ara sıra klavyenin bütün tuşlarına rastgele bastığım zaman sorun düzeliyordu ve sorun birkaç dakika sonra tekrar geliyordu fakat şimdi hiç düzelmiyor. Bu metni başka bir klavyeden yazıyorum ve bu klavye aynı bilgisayarda sorunsuz çalışıyor. Bana yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı