Klavyenin tuşlarını şeffaf film ile kaplamak

THELEGENDOFDARK

Kilopat
Daha fazla  
Uzun vadede tuşların üstündeki yazıların silinmemesi için keycaplerin üstünü şeffaf yapışkanlı film ile kaplamak istiyorum, hangi ürünü kullanmalıyım?

Uzun vadede tuşların üstündeki yazıların silinmemesi için keycaplerin üstünü şeffaf yapışkanlı film ile kaplamak istiyorum, hangi ürünü kullanmalıyım?
bilgisayarın kendi klavyesimi (laptop klavye pad) yoksa ek olarak bir klavyemi aldınız ona göre cevabım olacak

Bence harici klavye al kullan ama sen bilirsin bana mantıklı gelmedi. Sonuçta tuşların üstleri eskimese bile klavye basmaktan tuşların iç mekanizmaları eskiyecek.

@athena productions Harici mekanik klavye. Tuşlar boyalı, harflerin şeklinde boyasız kısım bırakılmış, oradan ışık çıkıyor. Boyası dayanıksız hissettiriyor.

@emre52 Klavyeyi yeni aldım zaten sadece korumak istiyorum.

@Cicikuşşs Keycap kaplaması kalitesiz hissettirdiği için ve internette de klavyenin modeline özel tuş silinmesi gibi sorunlar okuduğum için kaplamayı düşünüyorum.

@athena productions harici mekanik klavye. Tuşlar boyalı, harflerin şeklinde boyasız kısım bırakılmış, oradan ışık çıkıyor. Boyası dayanıksız hissettiriyor.

@emre52 klavyeyi yeni aldım zaten sadece korumak istiyorum.

@Cicikuşşs keycap kaplaması kalitesiz hissettirdiği için ve internette de klavyenin modeline özel tuş silinmesi gibi sorunlar okuduğum için kaplamayı düşünüyorum.

Benim laptopun klavyeside öyle şu an hiçbir aşınma olmadı.

@athena productions harici mekanik klavye. Tuşlar boyalı, harflerin şeklinde boyasız kısım bırakılmış, oradan ışık çıkıyor. Boyası dayanıksız hissettiriyor.

@emre52 klavyeyi yeni aldım zaten sadece korumak istiyorum.

@Cicikuşşs keycap kaplaması kalitesiz hissettirdiği için ve internette de klavyenin modeline özel tuş silinmesi gibi sorunlar okuduğum için kaplamayı düşünüyorum.

Klavyenin modelini atar misiniz efendim.

Tuşların üstünü görünmez mat bant ile kapladım. Ne görüntüde ne de kullanımda bir sorun çıkmadı. Birkaç aydır böyle kullanıyorum, ilgilenene duyurulur.

Geri
Yukarı