Klavyeye kola döküldü

tahakivircik

Decapat
Daha fazla  
Klavyeme biraz evvel kola döküldü hemen tuşları söküp sildim ardından klavyeyi açıp chipset ile karşılaştım Switch'ler chipsete lehimli olduğu için chipset ile Switch'lerin arasına ve Switch'lere VD40 sıktım sizce VD40 kolanın şekerini alabilr mi?

Bana da kahve döküldü. Kuru bezle sildim ıslak mendille de sildim geçti. Bir şey olmaz büyük ihtimalle. Kalite klavye ise.

Bana da kahve döküldü. Kuru bezle sildim ıslak mendille de sildim geçti. Bir şey olmaz büyük ihtimalle. Kalite klavye ise.

Kahve dedigin ne tür bir kahve şekerli degilse sıkıntı olmaz zaten şekerli olması durumunda Switch'ler ve chipsette şeker oldugundan devrede sıkıntı yaratıyor.

Klavyeme biraz evvel kola döküldü hemen tuşları söküp sildim ardından klavyeyi açıp chipset ile karşılaştım Switch'ler chipsete lehimli olduğu için chipset ile Switch'lerin arasına ve Switch'lere VD40 sıktım sizce VD40 kolanın şekerini alabilr mi?

WD40 ayakkabımın tırtıklı kısmına sıkışan şekerli sakızı çıkartmıştı, kolayı da çıkartma ihtimali yüksek.

Kahve ile kola örneği doğru değildir kola yapış yapış tuşlar birbirine geçer benimkine yapıştığında 3 tuş aynı anda basıyordu bezle silip ters yatırmıştım 1 gün sonra düzelmemişti tuşları beraber basıyordu 3 gün sonra yenisini almaya karar vermiştim zamanla düzelmişti ilk müdahele temizleyip ters yatırın.

Geri
Yukarı