Klavyeye limonata döktüm

Müessesemizin ikramıdır;
70178029-B53C-4F99-A10E-37D9C3B6CE66.jpeg

Şaka bir yana klavyeyi açın iyice silin sonra güneşe koyun kurumasını bekleyin sonra takıp çalıştırın😁

Şekerli olduğu için kesinlikle kurumadan çalıştırma. Kurumaya bırak, içini aç ve temizle her şeyi, her noktayı temizle. Kurtulması zor biraz ama belli temizlik ürünleri ile (zarar vermeyecek olanları) iyi araştırarak temizlemeye çalış. Eğer bu halde elektrik verirsen, güle güle diyebilirsin klavyene.

Son düzenleme:
Su kanalları olan klavyeyse çok sorun olmaz, fakat kapalı klavyeyse açıp temizlemeniz lazım, ben şuana kadar 3 4 klavye açmışımdır. Güzelce açıyorum fakat kapatırken parça arttırıyorum iyi usta olmak bunu gerektirir herhalde firmalar bana kıyak geçiyor :D :D :D.

Anlamadım nasıl parça arttırıyorsunuz?

Hayirli isler :D Yarin sonucu yazarim
Eki Görüntüle 637710
Amaaan. Bu Logitech G103 değil mi? Tüh be rahmetli iyi klavyedir.

Bende aynı klavye mevcut, umarım limonata dökmem :D

Klavyeyi açın, iyiyce temizleyin. Ama ıslak bezle. Ardından bırakın 24 saat kurusun. Montajlayın, takın. Çalışırsa süper. Çalışmazsa yol :)

Anlamadım nasıl parça artırıyorsunuz?
Ben bilmediğim şeyleri açtığımda genelde parça arttırıyorum yani bazı parcaları eksik takıyorum :D Arkadaşa da espri olsun diye söyledim ama arttıradabilir belli olmaz, arttırdığı parça sayısına göre ustalık seviyesini belirleyeceğim :D :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı