Klavyeyi ıslık mendil ile temizlemek nasıldır?

Hakan96

Yoctopat
Klavyemde yiyecek parçaları hiç olmaz. Dikkat ederim yerken. Klasik toz temizliği yapıyorum ara sıra. O yüzden hiç tuşları çıkarma gereği duymuyorum.

Alkolsüz ıslak mendille bütün tuşların üstünü ve aralarını temizliyorum. Sizce nasıl bu yöntem?

Klavyemde yiyecek parçaları hiç olmaz. Dikkat ederim yerken. Klasik toz temizliği yapıyorum ara sıra. O yüzden hiç tuşları çıkarma gereği duymuyorum.

Alkolsüz ıslak mendille bütün tuşların üstünü ve aralarını temizliyorum. Sizce nasıl bu yöntem?
Tozları vs. almak için olabilir. Onun dışında pek bir yararı olmaz tuşları çıkartıp temizlemeniz lazım.

En güzeli büyük boy makyaj fırçası ile temizlemek. Yapısı gereği ıslak mendil su lekesi bırakıyor. Toz almak için en pratik yöntem makyaj fırçası.

Tuşların arası için yumuşak ince uçlu fırça kullanabilirsiniz. Islak mendil bir yere kadar toz alır.

Geri
Yukarı