Klima önerisi

Biz de klima almayı düşünüyoruz dediğiniz markayı alalım mı başka öneriniz var mı ? Kaliteli alacağız.

Kendi sitesinde stoklar bitmiş bu arada.
Hangi ilde ikamet ediyorsunuz? Kullanılacak alan kaç m² yaz kış mı kullanım sağlayacaksınız? Talep oluştur adımından cihaz siparişi geçebilirsiniz.

Trabzon'dayım. Evimiz 150 m². Yaz kullanımı için. Biraz daha araştırdım ve multi klimalar da var. 1 dış ünite, 2-3-4-5'e kadar varan iç üniteler var. Yoksa 1 dış 1 iç ünite yeterli olur mu ?.

Hangi ilde ikamet ediyorsunuz? Kullanılacak alan kaç m² yaz kış mı kullanım sağlayacaksınız? Talep oluştur adımından cihaz siparişi geçebilirsiniz.
Midea Duvar Tipi hangisini tercih etmemiz gerekiyor ? Bir de fiyatlar diğer modellere göre bayağı tuzlu. Eğer kaliteli ve ilerleyen yıllarda kendisini amorti edecekse alabiliriz.

Son düzenleme:
Trabzon'dayım. Evimiz 150 m². Yaz kullanımı için. Biraz daha araştırdım ve multi klimalar da var. 1 dış ünite, 2-3-4-5'e kadar varan iç üniteler var. Yoksa 1 dış 1 iç ünite yeterli olur mu ?.

Midea Duvar Tipi hangisini tercih etmemiz gerekiyor ? Bir de fiyatlar diğer modellere göre bayağı tuzlu. Eğer kaliteli ve ilerleyen yıllarda kendisini amorti edecekse alabiliriz.
Komple evi mi sogutacaksınız sadece salon giriş mi?

Tek bir klima ile evi soğutması mümkün değil mi ?
1+1 şeklinde olduğunda mümkün ancak diğer türlü mümkün olmaz. Keşif için ücretsiz gelip ilgileniyorlar.

Hafta içi 0505 608 45 13 Erinç bey ile iletişime geçin benim yönlendirdiğimi söyleyin keşif için yardımcı olacaktır.

Geri
Yukarı