KMS Connection Broker silinmeli mi?

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows Defender'dan tam tarama yaptım ve şöyle bir tehdit gördüm.

1628600158531.png

Kaldır dedim fakat görev yöneticisine girdiğimde de bunu gördüm.

1628600210993.png

Crackli Windows kullanıyorum bilgisayarıma virüs mü girmiş yoksa crackli Windows kullandığımdan mı böyle? Endişelenmeli miyim yoksa sıkıntı yok mu? Geçen yine tam tarama yaptım ve bunu gördüm sonra tehditi kaldır dedim Windows Defender'dan ama şimdi tekrar gördüm ve yine kaldır dedim. Şimdi restart atacağım bilgisayara ve yine görürsem bilgielndireceğim.

KMS başlı başına bir virüstür tek çare temiz kurulum.
Windows Defender'dan tam tarama yaptım ve şöyle bir tehdit gördüm.

Eki Görüntüle 1133676

Kaldır dedim fakat görev yöneticisine girdiğimde de bunu gördüm.

Eki Görüntüle 1133677

Crackli Windows kullanıyorum bilgisayarıma virüs mü girmiş yoksa crackli Windows kullandığımdan mı böyle? Endişelenmeli miyim yoksa sıkıntı yok mu? Geçen yine tam tarama yaptım ve bunu gördüm sonra tehditi kaldır dedim Windows Defender'dan ama şimdi tekrar gördüm ve yine kaldır dedim. Şimdi restart atacağım bilgisayara ve yine görürsem bilgielndireceğim.

Bir de neden KMS kullanmak yerine internetten OEM key almıyorsunuz?

O korsan etkinleştirme yaptığın için.

Ben bir kere KMS indirdim kurdum meğer dosyanın içinde MEMZ varmış.
MEMZ işi senin indirdiğin ekstra virüslü olduğu için normalde sadece güvenlik duvarını delip sisteme çöp dosya ve işlem bindirir.

Şu KMS'yi kullanmayın arkadaşım ya milyon tane konu var.

Kaspersky ile tam tarama yapın eğer derseniz her türlü silinsin temiz format atın.

KMS kullanmak yerine Retail key alın internetten ucuz 8-9 TL bir şey zaten.

Zaten oyuncu bilgisayarı gitti. 79 bin lira.
79bin lira bi bilgisayara verip 100 lira OEM keye verememen ayrı bi muhabbet oraya girmeyeceğim ama bu programın normal etkileri budur haberin olsun.
Şu KMS'yi kullanmayın arkadaşım ya milyon tane konu var.

Kaspersky ile tam tarama yapın eğer derseniz her türlü silinsi temiz format atın.

KMS kullanmak yerine Retail key alın internetten ucuz 8-9 TL bir şey zaten.
Kalıntı bırakıyor, sadece antivirüsle sökülmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı