KMS Connection Broker silinmeli mi?

79bin lira bir bilgisayara verip 100 lira OEM keye verememen ayrı bir muhabbet oraya girmeyeceğim ama bu programın normal etkileri budur haberin olsun.

Kalıntı bırakıyor, sadece antivirüs le sökülmüyor.

Hayır hala taksitini ödüyorum.

79bin lira bir bilgisayara verip 100 lira OEM key e verememen ayrı bir muhabbet oraya girmeyeceğim ama bu programın normal etkileri budur haberin olsun.

Kalıntı bırakıyor, sadece antivirüsle sökülmüyor.

O zaman OEM key diye bir şey bilmiyordum ki.

Peki aileme bunu göstereceğim ve bir key aldırttıracağım nereden alayım peki sizce link atar mısınız 7678TL verdim bu PC'ye.

KMS Connection Broker başlı başına KMSPico değildir. SppExtComObj.exe ise Windows ile alakalıdır. KMSPico kullandıysanız en temiz yöntem format atmaktır.

KMS connection broker başlı başına KMSpico değildir. SppExtComObj.exe ise Windows ile alakalıdır. KMSpico kullandıysanız en temiz yöntem format atmaktır.

Formatı bilmiyorum nasıl olduğunu o yüzden bilgim yok peki şimdi ben OEM key alıp Windows'u aktifleştirmez isem bilgisayarım gitgide yavaşlıyacak mı?

Onlar umurumda değil en iyisi galiba sıfırlamak PC'yi şu an ve OEM keyi girmekte ben bunu nasıl yapacağım bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı