KMS güvenilir mi?

Mercaen

Hectopat
Selam arkadaşlar, KMS'yi denilen şekilde CMD'den sildim. Sonra Microsoft'un sitesindeki keyi girdim. Ancak yine baktığımda aynı KMS yazıyor altta o zaman bu ne demek oluyor şimdi ve sistemde key aktif oldu. İlk girdiğimde sisteme cmdeden girmiştim KMS keyini sonrada denildiği şekilde sildim sitesinden kodu girdim yine aynı yazı çıktı şimdi bu güvenilir mi yoksa değil mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Hocam şuan internette dolaşan KMS'lerin çoğu Rus yapımı virüslü versiyonlar bu işin içinde değilseniz orijinal, virüssüz halini bulabileceğinizi pek sanmıyorum onun için bulaşmayın derim onun yerine gidin 25 30 TL'ya key alın.

Bu arada KMS normalde zararlı bir yazılım değil bin bir türlü insanın elinden geçtiği için şuan internette gördüklerinin çoğu virüslü hale çevirilmiş durumda.

Ben silme işlemlerini yaptım. Ve kendi sitesindeki keyi girdim aktif oldu. Ancak kontrol ettiğimde aynı resim çıkıyor. Key kendi Microsoft'un keyi neden aynısı çıkıyor. Onu anlamış değilim.

Arkadaşlar, arkadaşımız zaten KMSnin ne olduğunu ve zararlarını biliyor. Herkes bu konuya odaklanmış. Lakin arkadaşın sorunu programı kaldırıp orijinal anahtar girmesine rağmen halen KMS ibaresi bulunması.

KMS güvenilir. KMSpico güvenilir değil. KMSpico'nun zamanında desteği bitti ve alıp içine virüs koyup pazara sundular. KMS ile KMSpico bağlantılı ama aynı değil. KMSpico virüslüdür. KMS ayrıca illegal bir şey değildir. Nedir diye soracak olursanız;
KMS denilen şey en basit haliyle şirketler ya da kuruluşlar gibi topluluklar için hazırlanmış bir lisans yönetim/aktivasyon mekanizmasıdır. Bahsettiğim tarzdaki topluluklarda kullanılan sistemlerin her biri için ayrı/farklı lisans kullanılmadığından dolayı bu toplulukların lisans yönetimi için bir servis hazırlamışlar bunada KMS (key management service) deniliyor. Bu servis 180 gün gibi süre ile ağdaki alt makinelere lisans sağlıyor. Yani kısaca KMS illegal bir şey değildir.

KMS güvenilir. KMSpico güvenilir değil. KMSpico'nun zamanında desteği bitti ve alıp içine virüs koyup pazara sundular. KMS ile KMSpico bağlantılı ama aynı değil. KMSpico virüslüdür. KMS ayrıca illegal bir şey değildir. Nedir diye soracak olursanız;
KMS denilen şey en basit haliyle şirketler ya da kuruluşlar gibi topluluklar için hazırlanmış bir lisans yönetim/aktivasyon mekanizmasıdır. Bahsettiğim tarzdaki topluluklarda kullanılan sistemlerin her biri için ayrı/farklı lisans kullanılmadığından dolayı bu toplulukların lisans yönetimi için bir servis hazırlamışlar bunada KMS (key management service) deniliyor. Bu servis 180 gün gibi süre ile ağdaki alt makinelere lisans sağlıyor. Yani kısaca KMS illegal bir şey değildir.
Harikasın. @Emma Stone
KMSpico virüs yuvasıdır. Sistemi de yavaşlatır gereksiz arkaplan işlemleri ile.

Hatta bu sitede slmgr /ipk 6TP4r-gnptd-kyyhq-7B7DP-J447y şeklinde CMD'den girin diyor ben girdim sistemi aktif etti. Kendi sitesindeki keyle girilince nasıl sorun olabilir aklım almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı