KMS nedir ve tehlikeli midir?

pWrist

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Windows 10 kuracağım yeni PC'ye fakat KMS diye bir şey varmış. Nedir bu, bana bir tehlikesi var mıdır? Dosyalarıma erişilir mi başkaları tarafından? Kısıtlamaları var mıdır ayrıntılı bilgi verirseniz çok sevinirim hiçbir şey bilmiyorum çünkü.

KMS'in kendisinde sıkıntı yok, sıkıntılı (ve korsan) olan şey KMSpico.

Okuyabilirsiniz:

Güvenlik duvarını devre dışı bırakıp deneme sürümünü her gün başında yenilemek üzerine kodlanmış, korsan Windows aktifleştime yazılımı.

İndirdiğiniz yere göre trojan yiyebilirsiniz, güvenlik duvarı zaten çöktüğü için büyük bir güvenlik açıpına sebep olur, arkada da her saniye çalışır devre dışo bırakamazsınız.

Güvenlik duvarını devre dışı bırakıp deneme sürümünü her gün başında yenilemek üzerine kodlanmış, korsan Windows aktifleştime yazılımı.

İndirdiğiniz yere göre trojan yiyebilirsiniz, güvenlik duvarı zaten çöktüğü için büyük bir güvenlik açıpına sebep olur, arkada da her saniye çalışır devre dışo bırakamazsınız.

Ben de formattan sonra kurduğum için konu başlığı dikkatimi çekti. Ben kendi sitesinden kurdum. Fakat bu programın, dediğiniz gibi arkada bir şeyler sömürüp sömürmediğini nasıl anlayabilirim?

Ürünü doğrulamak için Microsoft sunucuları değil de Microsoft sunucusu gibi gözüken Mehmet Ağa'nın sunucularına bağlanıyorsun. O da bilgisayarına orijinal diyor olay bu. Bilgisayarında Mehmet Ağa sunucusu için açık kapı bırakıyorsun ek olarak ne kadar güvenirsin bilmem, kendi KMS sunucunu yapabilirsen kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı