Windows 10 KMS Nasıl Kaldırılır?

Şu konuya göz atın ama hala çözüm bulunmadı. Veya KMS'nin o ekranlarda yazması sorun teşkil ediyor mu tam olarak bilemiyoruz.

Windows 10 Kmspico Lisansını Kaldırmak
Evet hem 2. hem de 4. sayfalarda KMS yazısı mevcuttu. :( Orjinal lisans'lı kullanıyorum şuan ama eskilerden kalmış sanırsam. Ne yapacağım şimdi?

Ayrıca yönlendirdiğim konuda yazılan "slmgr.vbs /upk" işlemini yapmayı önermiyorum. Çünkü lisansı kaldırıyor. KMS sorununun çözümü tam olarak anlaşıldığı zaman tekrar kontrol edersiniz lisans durumunu.

KMS kelimesinin yarattığı etkiyle script ekranında beliren yazıları KMSpico ile bağlantılı zannettim. Ama öyle bir şey yok. Verilen bilgiler doğrultusunda tekrardan verdiğim konuyu kontrol edebilirsiniz.

Şu konuya göz atın ama hala çözüm bulunmadı. Veya KMS'nin o ekranlarda yazması sorun teşkil ediyor mu tam olarak bilemiyoruz.
Hala KMS yanlış anlaşılıyor. KMSpico başka bir yol ile etkinleştirme programıdır. KMS ise "Key Management Service" demek. Yani oradaki KMS yazıları korsan Windows demek değildir hocam.

merhaba bu konuda sanırım bilgilisiniz bende kms picoyu indirmek gibi bir hataya düştüm daha sonra tamamen kaldırmak için bilgisayarı formatladım ama şöyle bir şey kafama takıldı normalde win keyi olmayan bilgisayarınların ekranının sağ altında windonws etkinleştir yazar(dün 2 saat bilgisayar açık kaldıktan sonra o yazı geldi ve bilgisayarı tekrar kapatıp açınca kayboldu) ama ben de yazmıyor ama arka planda ki resmi değiştirmek istediğimde de windows etkinleştirmesliniz diyor sistemde de win etklinleştirilmemiş gözüküyor oem key aldım ve kms tamamen bilgisayarımdan kalkmadıgını düşündüğüm için şu an girmek istemiyorum yardımcı olur musunuz
merhaba bu konuda sanırım bilgilisiniz bende kms picoyu indirmek gibi bir hataya düştüm daha sonra tamamen kaldırmak için bilgisayarı formatladım ama şöyle bir şey kafama takıldı normalde win keyi olmayan bilgisayarınların ekranının sağ altında windonws etkinleştir yazar(dün 2 saat bilgisayar açık kaldıktan sonra o yazı geldi ve bilgisayarı tekrar kapatıp açınca kayboldu) ama ben de yazmıyor ama arka planda ki resmi değiştirmek istediğimde de windows etkinleştirmesliniz diyor sistemde de win etklinleştirilmemiş gözüküyor oem key aldım ve kms tamamen bilgisayarımdan kalkmadıgını düşündüğüm için şu an girmek istemiyorum yardımcı olur musunuz

Tam temiz kurulum yapmanız gerekir.

Geri
Yukarı