Windows 10 KMS Nasıl Kaldırılır?

Merhaba, geçen hafta yeni bir bilgisayar topladım,
arkadaşımdan aldığım windows 10 usb diskiyle kurulumu yaparken ürün anahtarı girmemi sordu ve diskteki ürün anahtarını girip kurulumu tamamladım.
1-2 gün sonra ekranın sağ altında "Windowsu Etkinleştir" uyarısı belirdi.

Kinguinden windows 10 satın alırsam, ürün anahtarı değiştir sekmesinden, yeni aldığım key'i etkinleştirebilir miyim? yoksa tekrardan kurulum mu yapmam gerekecek?

Cevaplarsanız memnun olurum, teşekkürler.

Format atarak kaldıran arkadaşlar CMD'den slmgr.vbs koduyla aratıp kontrol etti mi? Size görünmez ama KMS bilgisayara işliyor. Çünkü ben formattan hemen sonra bu işlemi yaptım hala KMS mevcut.

Başlat > CMD yazıp çıkan Komut İstemini yönetici olarak çalıştırın. Gelen ekrana slmgr.vbs yazın. 5 tane Script mesajı alacaksınız. 2. ve 4. mesaj ekranında yazar genelde KMS mevcutsa.

Başlat > CMD yazıp çıkan Komut İstemini yönetici olarak çalıştırın. Gelen ekrana slmgr.vbs yazın. 5 tane Script mesajı alacaksınız. 2. ve 4. mesaj ekranında yazar genelde KMS mevcutsa.
Evet hem 2. hem de 4. sayfalarda KMS yazısı mevcuttu. :( Orjinal lisans'lı kullanıyorum şuan ama eskilerden kalmış sanırsam. Ne yapacağım şimdi?

Geri
Yukarı