KMS R@1n Kaldırınca Ne olur?

n_onur

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar yeni sistem aldım. Bizim tanıdığımız Windows'u yükledi. KMS R@1n dosyasını bulup araştırdım. Virüs diyorlar. Ben de dosya konumundan kaldırdım. Windows'ta çökme gibi bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin umrunda olmayabilir ama bu forum korsana kesinlikle destek vermiyor. Sana yardımcı olmamızın tek yolu orijinal Windows 10 64 bit sürüm 1703 kurmandır.

Senin umrunda olmayabilir ama bu forum korsana kesinlikle destek vermiyor. Sana yardımcı olmamızın tek yolu orijinal Windows 10 64 bit sürüm 1703 kurmandır.
Sen beni yanlış anlamışsın. Microsoft 8.1 pro isosunu bedava veriyor. Sadece etkinleştir diyor. O yazı çıksın umrumda değil dediğim bu.

Windows bütün işletim sistemlerinin İSO dosyasını bedava veriyor zaten ama 30 gün sonra satın alıp aktifleştirmeniz gerek. 8.1 değil, Windows 10 64 bit sürüm 1703 alıp yüklemediğiniz sürece size yardım edemeyiz.

Bendeki windows 10 zaten orjinaldi sonra bi arkadaş format attı ve bilgisayardaki recovery kısmı gitti üstelik bu kms-R@1n i buldum bu windows aktivasyon dosyası ise orjinal lisanslı biilgisayarda ne işi var bu dosyanın, eğer bu yülklü ise windowsun lisansı gitmiş olabilirmi ?

Geri
Yukarı