KMS temizleme

Slmgr/upk komutunu kullandım. Restart çekince tekrar etkinleşiyor. Yeni format attım . KMS falan kurmadım.
Yeni format atınca tekrar etkinleşti mi ?
Aslında bu bir hatadan kaynaklanıyor.
Temiz kurulum yapıp tüm diskleri sildiyseniz KMSpico'dan kalıntı kalmamıştır.

Bir nevi öyle diyebiliriz ama bunun nedeni bir hata.
Teşekkürler. Hocam bu arada yeni bir konu açtım hala çözüm bulamadım bir bakarmısınız konuma ?

Son düzenleme:
Hocam aslında sorun teşkil edebilir, Çünkü formattan sonra etkinleştiyse HWID KMS kullanmış oluyorsunuz ve lisans anakarta gömülüyor, yani şu an KMS'nin Key'i aktif, bu da demek oluyor ki KMS'nin sunucusuna bağlısınız, önerim 15-20 TL'lik Key'lerden alıp aktifleştirmeniz.

Hocam aslında sorun teşkil edebilir, Çünkü formattan sonra etkinleştiyse HWID KMS kullanmış oluyorsunuz ve lisans anakarta gömülüyor, yani şu an KMS'nin Key'i aktif, bu da demek oluyor ki KMS'nin sunucusuna bağlısınız, önerim 15-20 TL'lik Key'lerden alıp aktifleştirmeniz.
Zaten aktif KEY'i kaldırsamda tekrar etkinleşiyor.

Hocam o zaman neden formattan sonra Windows otomatik etkinleşti?

Bende de aynı sorun var, ilkin 2015'te bilgisayarıma Windows'u etkinleştirmek için KMSpico kurdum ama sonra kaldırdım. Ve ondan sonra görev yöneticisinde KMS Connection Broker gözükmeye başladı, C disk bölümünde "Windows" klasöründe System32 de " SppExtComObj " DLL diye ortaya çıkıyor. Farklı programlarla sildim ama ne zaman bir güncelleme alsam hemen tekrardan aktif olur, ortaya çıkar. Defalarca format attım ama silinmedi ve öylece kaldı.
Farklı Windows sürümleri (Windows 7, Win8, Win8.1, Windows 10, Windows 11) atmama rağmen bilgisayar internete bağlanır bağlanmaz Windows etkinleştiriliyor, Office programlarında da öyle otomatik etkinleştirme sağlıyor.
Hard disk i değiştirdim ama kurtulamadım KMS'den. Sonra PC çalındı da kurtuldum :))
Geçen ay yeni bir PC aldım ve Windows 11 Pro kurdum etkinleştirme için de orijinal ürün anahtarım vardı ve etkinleştirdim.
Sonra Office kurmak istedim ve Office kurarken tekrar KMS belası bulaştı, nasıl kurtulacağım biri yardımcı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı