KMS Windows 10'dan Nasıl Kaldırılır?

Vicente14

Kilopat
Bir kaç yıl önce orijinal Windows 10 kurulu bir bilgisayar satın aldım. Ardından hata yaptım ve kendim format atmayı bilmediğim için bu bilgisayara korsan format attırdım.

Bir ay sonra sol alt köşede "Windows'u etkinleştir" yazısı gelince "KMSpico" programı ile bilgisayarımı korsan bir şekilde etkinleştirdim.

BIOS'a gömülü olan orijinal ürün anahtarımı buldum. Ancak ürün anahtarımı etkinleştirmeye çalışınca "0x004F074" hatası aldım. Büyük ihtimalle şu lanet program yüzünden.

Cmd ile ürün anahtarını kaldırıyorum ancak 1 dakika sonra kendi kendine etkinleştiriyor. KMS yüzünden.

Bu KMS programından format atmadan nasıl kurtulurum?

Denediğim çözümler;
  • "Obit Unistaller, Revo Unistaller" yükledim, ancak programda "KMS" diye bir program yok.
  • "Windows" ve diğer klasörlerde KMS'yi bulamadım.
  • Görev Yöneticisinden sadece 1 tane KMS ile ilgili bir şey var onu da sildim.
  • "KMS Cleaner" programını denedim ama olmadı.

Eğer ki uygulamalar kısmında KMS'yu bulursan uninstall edip bilgisayarı yeniden başlatabilirsin.

Sonra (Bilgisayarı YENİ FORMAT atılana kadar idare edebilen) bir çare olan slmgr.vbs ile oynama yolunu deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video yardımcı olabilir
Aradım ama çıkmadı.

KMS genel bir ağaç programdır elle kaldırılamaz format tek çözümdür.
Bazıları kaldırılabildiğini söyledi. Sadece C diskim var ve burada bir çok dosyam var. Format atmak istemiyorum.

Aradım ama çıkmadı.

Bazıları kaldırılabildiğini söyledi. Sadece C diskim var ve burada bir çok dosyam var. Format atmak istemiyorum.
çok çok zor. Yazılımın olayı windows dosyalarına giriş sağlamakken onu içerden çekmek üzüm salkımını üzümleri düşürmeden almaya çalışmak gibi olur.

Son düzenleme:
çok çok zor. Yazılımın olayı windows dosyalarına giriş sağlamakken onu içerken çekmek üzüm salkımını üzümleri düşürmeden almaya çalışmak gibi olur.
Cevapladığın için çok teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. BIOS'a gömülü ürün anahtarını girdiğimde hata veriyor. Bu program yüzünden olabilir mi?

Windows sürüm nedeni ile hata veriyor olabilir. Key için sürüm öğrenmeniz gerek tahminen satın aldığınız bilgisayarda gelen stok Windows içindir.

Geri
Yukarı