KMS Windows 10'dan Nasıl Kaldırılır?

@mcnzlmz
Hocam bir soru soracağım. Ben cmd kodları ile windows 10 bilgisayarımı etkinleştirdim. Fakat bunun zararları olabileceğini öğrendim. Bu yüzden ilk önce regeditten ayarladığım kms sunucusunu kaldırdım sonra lisansımı yine kodlarla iptal ettim. Ama yaklaşık 2 hafta sonra tekrar bilgisayarımı etkinleşmiş olarak gördüm. Ne yapabilirim ve tehlikede miyim?

@mcnzlmz
Hocam bir soru soracağım. Ben cmd kodları ile windows 10 bilgisayarımı etkinleştirdim. Fakat bunun zararları olabileceğini öğrendim. Bu yüzden ilk önce regeditten ayarladığım kms sunucusunu kaldırdım sonra lisansımı yine kodlarla iptal ettim. Ama yaklaşık 2 hafta sonra tekrar bilgisayarımı etkinleşmiş olarak gördüm. Ne yapabilirim ve tehlikede miyim?

Bilgisayara format atılmadığı sürece kms kaldıramazsınız. İnternete bağlı hiçbir cihazda zaten %100 güvenli denen bir şey yoktur. Siz sadece yüzdeyi biraz daha aşağıya çektiniz 😅

Bilgisayara format atılmadığı sürece KMS kaldıramazsınız. İnternete bağlı hiçbir cihazda zaten %100 güvenli denen bir şey yoktur. Siz sadece yüzdeyi biraz daha aşağıya çektiniz 😅

Bu Bilgisayarı sıfırladan format attım KMS programları çalışmaya devam etti UEFI flashdan atsam düzelir mi? Flash la format atmadığım için düzelmedi galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı