Rehber KMSpico aktivasyonu nasıl kaldırılır?

Hocam ben yapıyorum kaldırıyorum fakat bir süre sonra tekrar KMS aktivasyonu yazıyor. Ürün anahtarı girilmiş oluyor, yardımcı olabilir misiniz?

Hocam ben yapıyorum kaldırıyorum fakat bir süre sonra tekrar KMS aktivasyonu yazıyor. Ürün anahtarı girilmiş oluyor, yardımcı olabilir misiniz?

"slmgr -cpky" ve "slmgr -upk" yazdıktan sonra "slmgr -dlv" yazıp ekran görüntüsü atabilir misin?

"Slmgr -cpky" ve "slmgr -upk" yazdıktan sonra "slmgr -dlv" yazıp ekran görüntüsü atabilir misin?

Hocam dediğinizi yapınca ürün anahtarı bulunamadı diyor fakat en geç 12 saat sonra tekrar KMS'nin aktifleştiğini görüyorum. KMS kaldırma işlemlerini defalarca denedim Kaspersky ve MBAM'dan taratıp bulduğu dosyaları da silmiştim ama geri gelip duruyor. 30 TL'ye bir tane key satın alsam geri gelmeyi durdurur mu acaba?

Windows arada bir kayıtlı sunucu üzerinden kontrol yapıyor olmalı. Hazırda kayıtlı olan sunucu da KMS etkinleştirmesi yapılırken kullanılan 3. parti bir KMS sunucusu anladığım kadarıyla. Bu komutlarla lisans anahtarını ve etkinleştirme durumunu kaldırmış oluyoruz. Sunucunun nasıl varsayılan hale getirildiğini bilmiyorum.

Merhaba bu KMS olayını yeni farkettim bilgisayarımda rehberi uyguladım fakat şöyle bir sıkıntı gördüm Ürün anahtarını değiştir butonuna bastığımda " zemana yazılımı - systemsettingsAdminFlows.exe - diye karantina uyarısı veriyor bu konuda ne yapmalıyım acaba ?

Şahsi fikrim eğer bilgisayarınızda KMS varsa formatlayın en iyi kurtulma şekli budur. Sorduğunuz soruya gelirsek yanlış hatırlamıyorsam SystemSettingsAdminFlows.exe, dosyaları açmak, düzenlemek, kaldırmak için gereken yönetici ayrıcalıklarından sorumludur, yani virüs değildir.

Ben lisansı Vatan Bilgisayar'dan almıştım sistemi aldığım zaman ve bende de KMS yazısı çıkıyor.
Anlamdığım şey vatan nasıl KMS yükler.

Hortlatıyorum kusura bakmayın. Eskiden kullanmıştım sildim daha sonra w11 geçtim ama aniden etkinlestir yazısı gitti yazdım cmd ye bu geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…