KMSpico ile kurulan Windows 10 nasıl kaldırılır?

Syremix

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bundan 7-8 ay önce PC topladım ve topladığım PC'ye gücümüz yetmediği için crack Windows kurdurdum. Kısaca özetlemek gerekirse bugünlerde aynı bilgisayarcıya Windows 10 nasıl kurduğunu sorduğumda KMSpico gibi 3 parti bir yazılım kullandığını öğrendim. Araştırmalarım sonucunda bu 3. parti programın zararlı ve virüs barındırdığını öğrendim. Benim sorum şu; bu programdan nasıl kurtulabilirim? Format mı atmam gerekiyor? Attıktan sonra sağlamlisans gibi yerlerden key alıp aktifleştirirsem sorunum çözülür mü? Yardımcı olursanız bu işlerden çok fazla anlamıyorum ama neler yapabileceğimden bahsederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğinizi anladımda anladığım kadarıyla benim format atmam şart verilerim gidebilir pek önemli değil açıkçası bir Steam hesabımı kurtarırım onun dışında PC de önemli bir şey yok ben şuraya takıldım format attıktan sonra keyi nasıl gireceğim PC bomboş olmayacak mı?

PC bomboştan kastınız ne hocam onu anlamadım? Format atarsınız istediğiniz Windows sürümünü kurarsınız sonrasında sizi etkinleştirme kısmına yönlendirir isterseniz.

Attığınız rehbere baktım eve gidince bir deneyeyim ancak KMSpico ile kurulan Windows 10'u kaldırınca Windows 10'da aktifliğini yitirmezmi onunla aktifleştirilmiş sonuçta?
Hayır, sadece KMSpico yazılımını sileceksiniz yani KMSpico sildiğinizde ürün anahtarı ve KMS silinecek. Ürün anahtarını sildikten sonra aldığınız key ile etkinleştireceksiniz.

PC bomboştan kastınız ne hocam onu anlamadım? Format atarsınız istediğiniz Windows sürümünü kurarsınız sonrasında sizi etkinleştirme kısmına yönlendirir isterseniz.

Anladım hocam babamın bir bilgisayarcı arkadaşı vardı onlanda bugün rastlaştık biraz bilgi edindim bunun en mantıklı çözümü önemli şifrelerimi falan bir yere kaydedeceğim sonra format attırıp saglamlisansdan aldığım key ile aktifleştiricem planım bu yardımlarınız için teşekkürler.

Jetlisans'tan almanızı öneririm. Gayet iyiler.

Sanırsam sağlamlisansdan alacağım bakalım artık birazda şans işi.
Hayır, sadece KMSpico yazılımını sileceksiniz yani KMSpico sildiğinizde ürün anahtarı ve KMS silinecek. Ürün anahtarını sildikten sonra aldığınız key ile etkinleştireceksiniz.

Anladım hocam ama formatta aynı işlevi görmezmi direk format attırayım kafam rahat olsun diyorum. Yoksa rehberdeki şekilde silmeyede uğraşırım.

Anladım hocam babamın bir bilgisayarcı arkadaşı vardı onlanda bugün rastlaştık biraz bilgi edindim bunun en mantıklı çözümü önemli şifrelerimi falan bir yere kaydedeceğim sonra format attırıp saglamlisansdan aldığım key ile aktifleştiricem planım bu yardımlarınız için teşekkürler.

Sanırsam sağlamlisansdan alacağım bakalım artık birazda şans işi.

Anladım hocam ama formatta aynı işlevi görmezmi direk format attırayım kafam rahat olsun diyorum. Yoksa rehberdeki şekilde silmeyede uğraşırım.
Senin için zorluk olmayacaksa format at.

Senin için zorluk olmayacaksa format at.

Peki teşekkürler öyle yapacağım bir 2 önemli şifrem var onları alayım kalan şeyler pek önemli değil zaten yardımlarınız için teşekkürler.
Format atarken anahtarım yok diyerek atın sonra etkinleştirme kısmında aldığınız keyi girin.

Aynen öyle yapacağım yardımlarınız için teşekkürler.

For.

Bu dediğiniz işlemleri format attıktan sonramı gerçekleştireceğim? Bu işlemleri kendim gerçekleştirme imkanım var mı? Varsa eğer detaylı bir şekilde tabiri caizse mala anlatır gibi anlatabilir misiniz teşekkürler şimdiden.

Format atarsam kesinlikle kurtulurum değil mi?

Gidip gitmediğini nasıl anlayabilirim acaba?

Ben bu işlerden çok anlamıyorum bu yüzden yanlış bir şey söylersem cahilliğime verin format atarsak bütün PC temizlenmiyor mu bomboş PC'ye nasıl key giriyoruz aydınlatırsan çok sevinirim.

Attığınız rehbere baktım eve gidince bir deneyeyim ancak KMSpico ile kurulan Windows 10'u kaldırınca Windows 10'da aktifliğini yitirmezmi onunla aktifleştirilmiş sonuçta?

Formatı attıktan sonra yapacaksınız dediklerimi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı