KMSpico kalıntısı kalmış mıdır?

KMS diyorum KMS. KMS sunucusundan zararlı saldırısı olabilir diyorum. Microsoft değil. Düzgün oku. ayrıca KMS ile etkinleştirmenin yine de güvenli olmadığını adınız gibi bilmeniz lazım bunları yazıyorsanız.

KMS sunucusuna bağlanıyorsunuz. Saldırıyı geçin ağ sorunları, performans kaybı gibi durumlar bir süre sonra ortaya çıkabilir.

Hocam benim soruma bir cevabınız var mı?

Hocam Malwarebytes ile tarama yaptım bir tane virüs buldu ancak bu virüs bilgisayardaki güvenilir bir uygulamanın dosyalarında çıktı virüs kendisinin ismini falan değiştirip o dosyaların içine gizlenmiş olabilir mi acil hocam @Fıratt_To

Hangi uygulamanın dosyasında çıktı?

Ve tespit edilen nesnenin tam adı ne?

Ancak oradan gelen bir virüs adını değiştirip o dosyanın içine sızmış olabilir mi?

Sanmıyorum. Sistemde anormal bir durum yoksa ve güvenilir bir uygulamadan geldiyse silmeyebilirsiniz ya da sildikten sonra güvendiğiniz uygulamada sorunlar olmuyorsa silebilirsiniz.

Hocam benim sistem 2015 LTSB olduğundan KMS sunucularına CMD ile bağlanarak etkinleştirdim. Lisans key bulmuştum ama çok pahalı ve güvenilir değildi. Çok önemli bir sorun olabilir mi?
Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı