KMSpico Kullananlar Yandı!

OEM key alınması da şart değil, sağ alt köşede "Windows Etkinleştir" yazsa ne olacak ki? :) Her türlü korsan Windows kullanmaktan iyi, her şeyi korsan kullanırsın da işletim sisteminin de korsanına kaçmazsın.

Çok haklısınız. Şu anda kullandığım sistemi seneye neredeyse hiç kullanmayacağım için key bile almadım. İnsanlara çok zor geliyor olsa gerek şu yazıyı görmek. Ha evet, kişiselleştirme de kapalı ama o da olsun be...

1618682382211.png

Çok haklısınız. Şu anda kullandığım sistemi seneye neredeyse hiç kullanmayacağım için key bile almadım. İnsanlara çok zor geliyor olsa gerek şu yazıyı görmek. Ha evet, kişiselleştirme de kapalı ama o da olsun be...

Eki Görüntüle 979352
O yazı çıkınca hangi özellikler kullanılmıyor ki?

Özel VBS kodları ile kişileştirebiliriz aslında :D
Bir ara rehberini yaparım.

Kayıt defterinden karanlık temaya aldım ama her yeniden başlatmada kendini kapatıyordu. Her açılışta kendini açacak bir şeyler olsa bu da kalmaz aslında ama uğraşacak vaktim yok ne yazık ki.

Kayıt defterinden karanlık temaya aldım ama her yeniden başlatmada kendini kapatıyordu. Her açılışta kendini açacak bir şeyler olsa bu da kalmaz aslında ama uğraşacak vaktim yok ne yazık ki.

Tabii geri alır. Onu kayıt etmenin yöntemini biliyorum :D
Ancak uzun sürüyor işte. Rehber yapmak lazım.

Wallpaper Engine'dan kişiselleştirme yapılabiliyor 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı