KMSpico Kullananlar Yandı!

Valla o kadarını bilemiyorum artık ne diye yapıyor. Ben eskiden kullanırdım sonradan ucuz keylerden aldım kullanıyorum artık. Lakin KMSpico için bahsettiği şeylerden ben hiç görmedim.
Bence de, fazla abartıyorlar gibime geliyor. Yahu allah aşkına, 2 GB RAM'li laptopumda adamlar ne yapabilir? Daha ben yapamıyorum. Hadi yaptılar diyelim, bana zararı ne bilgisayarda ekstra kullanım olmadıktan sonra? Sanki bir keye 2000 TL verecek paramız varmış gibi bir de "kOrSana DeStEK vERmİoyRuz" diyorlar ya. İlginç.

Hocam bunu bilemeyiz ki. Yüzlerce KMSpico var. Garanti olan hiç kullanmamak.
İşte bu yüzden "olabilir" diyorum. Kesin haklı diyemem. Her zaman risklidir bu işler. İnsanlar fazla rahat. (y)
DNA testleri bile %100 sonuç veremiyorken insanlar nasıl bu kadar güvenebiliyorlar kendilerine? @Eray T

@Yaxi1 Neyi komik buldunuz? Sadece siz sorun yaşayınca uygulama kötü olmuyor. Ayrıca bu forumda korsana destek vermiyoruz diyen kişilerin yarısının en az 1 tane korsan uygulama kullandığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Boşa duyar kasmayın 🙃.

@Yaxi1 Neyi komik buldunuz? Sadece siz sorun yaşayınca uygulama kötü olmuyor. Ayrıca bu forumda korsana destek vermiyoruz diyen kişilerin yarısının en az 1 tane korsan uygulama kullandığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Boşa duyar kasmayın 🙃.
Sigara içen sigara önermiyorum diyince suçlu mu oldu?

Aslında evet, videoda KMSpico'nun sahte versiyonlarından bahsetmiş. Bende olmadı diyenler de haklı olabilir.
Bu yavru yaklaşık 3 yıldır benim D diskinde yatıyor :p

Screenshot_2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı