KMSpico Kullananlar Yandı!

Peki Windows 10 yüklü olan bilgisayarımı nasıl yeniden freedos yapabilirim yada nasıl format atabilirim yardım eder misiniz?
İnternetten videolara bakabilirsin, her adımı teker teker anlatsam da çoğunu görmeden anlaman zor. Zaten formata başladığında karşına yüklenecek diski seçme kısmı gelecek, oradan diski biçimlendireceksin ve içindeki işletim sistemi de gitmiş olacak.

H-hocam size kötü bir haberim var. 😳
Hocam peki sence nasıl kurtulurum kmspicodan format atmayı bilmiyorum.Bu videodaki gibi yapsam kurtulur muyum?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben hala kullanıyorum. Çok memnunum.
hocam benim ram 16 gb 5 gb yükte birde işlemcim %100 ben bot mu olmuşum

hocam şaşırdım hiç soru işareti yok ama işlemcim yüzde yüz yük altında
Yok hocam bende de öyle oluyor ben de kullanıyorum KMSpico bir şey olmaz.

Ben hala kullanıyorum. Çok memnunum.

Yok hocam bende de öyle oluyor ben de kullanıyorum KMSpico bir şey olmaz.

Reis işlemcim boşta %100 diyorum oyunlarda bu kadar olması gerek boşta böyle.
Bilgisayarcıya gideceğim orijinal Windows kurduracağım sence mantıklı mı?

İnternetten videolara bakabilirsin, her adımı teker teker anlatsam da çoğunu görmeden anlaman zor. Zaten formata başladığında karşına yüklenecek diski seçme kısmı gelecek, oradan diski biçimlendireceksin ve içindeki işletim sistemi de gitmiş olacak.

Hocam flash belleğime orijinal Windows'u kurup bilgisayarcıya kurdurmayı düşünüyorum sence mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
reis işlemcim boşta %100 diyorum oyunlarda bu kadar olması gerek boşta böyle
bilgisayarcıya gidicem orjinal windows kurdurucam sence mantıklı mı

hocam flash belleğime orjinal windowsu kurup bilgisayarcıya kurdurmayı düşünüyorum sence mantıklı mı?
Ben kullanmıyorum şaka yaptım Discord ver öğreteyim boşuna para verme.

KMSpico kullanan kardeşlerime geçmiş olsun. Bu video tüm aklınızdaki sorunlara cevap veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Temel olarak videoda anlatmak istediği şu şekilde; KMSpico ile etkinleştirilen Windows makineler bot olarak kullanılıyor.
KMS ile anakarta keyimi yazdırdım sonra temiz format attım şu anda bir sorunum yok tamamen orijinal halde .
Ben kullanmıyorum şaka yaptım Discord ver öğreteyim boşuna para verme.
Anakarta kazıtmayı unutma ;)
reis işlemcim boşta %100 diyorum oyunlarda bu kadar olması gerek boşta böyle
bilgisayarcıya gidicem orjinal windows kurdurucam sence mantıklı mı

hocam flash belleğime orjinal windowsu kurup bilgisayarcıya kurdurmayı düşünüyorum sence mantıklı mı?
Sen %90 bot olmuşsun farklı bir yerden etkinleştir.

Bu videoyu ben de izledim, gerçekten haklı bir video olmuş. Can Değer abimizi ben de takip ediyorum, siber güvenlik konusunda epey bilgili bir insandır kendisi.

İnternetteki birçok sitede şu anda bu virüslü KMSpico sürümleri mevcut. Bunlar sistemi Botnet'e bağlıyor. Sisteminiz hem DDoS saldırılarında kullanılabiliyor, hem bütün şifreleriniz ve klavye hareketleriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebiliyor, hem de bunlar olurken sisteminiz çok yavaşlayabiliyor. Hepsinden de kötüsü ise eğer sisteminiz büyük çaplı bir DDoS saldırısında kullanıldıysa IP adresiniz savcılığa bildirilebiliyor ve suçlu duruma düşebiliyorsunuz.

En iyisi ucuza satılan ürün anahtarlarını kullanmak. Yasallığı tartışılır fakat en azından teknik olarak orijinal bir Windows kullanmanızı sağlar. Veya alternatif olarak Windows'u hiç etkinleştirmeden de kullanabilirsiniz. En fazla sağ altta "Windows'u Etkinleştir" yazar, bir de kişiselleştirme ayarları kapalı olur. Onun dışında hiçbir sorun yaşamazsınız.

Mesela ben de ucuza bir ürün anahtarı aldım. 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım. Hatta bir de Windows 11'e yükselttim ve ona rağmen lisansım hala duruyor. KMSpico kullanıyor olsaydım muhtemelen Windows'um yakalanacaktı ve korsan lisans silinecekti. Fakat normal bir lisansım olduğu için silinmedi.

KMSpico kullanmayın. Ben de eskiden kullanıyordum (2017-2019 yılları arasında) fakat Mayıs 2019'da bilgisayara format attım ve bir daha da KMSpico kullanmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı