KMSpico nasıl kaldırılır?

gümüşhaneli

Decapat
Yer
Morioh
80TL format + Windows7 kurdurdum bilgisayarcıya. Peki bilgisayarcı bey ne yapmış sizce? KMSpico tabii ki.

Anlamıştım "bugün meşgulüm, yarına hallederim" dediğinde. 5 dakikalık iş mübarek, ne uzatıyorsun!

Sorum:
Reverse engineering yapan var mı? Yani zararsız hale getirip kullanabilir miyim?
Eğer olmaz ise nasıl silerim ve Windows 7 Key'im yok yani sildikten 30 gün sonra Windows7 patlar mı?

Hocam 80 TL vermek birazcık olmuş açıkcası. Kusura bakmayın. Fakat şunu söylemem gerek KMS pico silmek için kurduğu yerden dosyaları silebilirsiniz. Ayrıca Windows 10'a yükseltme yapıp otomatik silmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca 20 TL'lik bir anahtar alıp sorunsuz kullanabilirsiniz. İlla para vermek istemiyorum diyorsanız Linux kullanabilirsiniz.

Multiboot USB hazırlıyorum ventoy ile.

Sistem yetmiyorsa tercihin pek önemi kalmıyor, yetiyorsa ben de W10 tercih ederim.
Windows 7 kaldıran bir sistem Windows 10 kaldırmayabilir, fakat Windows 8.1'i kesin kaldıracağından eminim. 2 GB RAM istisnadır. Benim
1618215787937.png
işlemcim bile kaldırıyor Windows 8.1'i.

Multiboot USB hazırlıyorum ventoy ile.

Hangi işletim sistemini tercih edeceksiniz? Bu sistem biraz eski kalır Windows 10'a @Callisto1232 hocam haklı. Size hafif bir dağıtım olan Linux Mint'i öneririm. Ya da Lubuntu kurabilirisiniz.
Sisteminizde'de rahatca çalışacakdır.

lubunt.png

Ayrıca legacy olması bir şey değiştirmez. Windows Media Creation Tool ile yazdırabilirsin sorunsuz bir şekilde.
Fakat dediğim gibi Windows 10 stabil çalışmayacaktır.

Geri
Yukarı