KMSpico nasıl kaldırılır?

Format dışında kalkmıyor diye biliyorum. Zararlı mı konusuna gelirsek kesin birşey söyleyemem birçok tanıdığım yıllardır kullandı daha bir şey olmadı. Donanımarşivi forumundada zararlı olmadığından bahsediyorlar. (Bu yöntemi önermiyorum sadece bildiklerimi yazıyorum.)

Msguides sitesi orijinal KMS sunucusunu taklit eder ancak sisteme herhangi bir zararı yoktur. Ancak tavsiye etmiyoruz, sistemi korsan bir şekilde etkinleştirir.
Güvenmiyorsanız kaldırmak için key alıp girin. Formata gerek yok. Gerekirse KMS servisini sonlandırırsınız.

Msguides sitesi orijinal KMS sunucusunu taklit eder ancak sisteme herhangi bir zararı yoktur. Ancak tavsiye etmiyoruz, sistemi korsan bir şekilde etkinleştirir.

Amacım korsan etkinleştirmek değildi aslında sadece sağdaki yazı günlerdir irite ediyordu. Kaldırmaya çalıştım ancak olmadı bu komutları denedim kalktı ancak pişman oldum yaptığıma.

KMSpico aynı işi sizin bilgisayarda lokal olarak yapar. Sizin bilgisayarda KMSpico bulunmuyor. Msguides habersiz, sisteme bir şey indiremez.
Key alırsanız, KMS hizmeti kapanır zaten.

Peki benim bu KMS'yi temizledikten sonra Windows'u etkinleştir yazısını kaldırmamın bir yolu yok mu? 20 dakika sonra geri geliyor.
Jetlisans.com , Saglamlisans gibi sitelerden 30-40TL'ye key alabilirsiniz.

MBAM ve zemana bilgisayarda hiçbir virüs bulamadı :(. Son çare format atıyorum arkadaşlar hepinize teşekkürler yardımlarınız için.

Geri
Yukarı