Çözüldü KMSpico nasıl temizlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Heyotakire

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yağcı
Selam. Yaklaşık 2 ay önce eşeklik edip KMSpico ile etkinleştirdim PC'yi, virüs oldugunu öğrendim, Kaspersky ve Malwarebytes ile taramalar yaptım ama temiz çıktı. Kayıt defterinden sildim, CMD'den kapattım ama son 2 gündür PC'de donma olmaya başladı. Donuyor ve de güç düğmesinden yeniden başlatmadan kurtulamıyorum ve Windows 10 etkinleştir yazısı hala gelmedi. Sizce C diskine format atsam bundan kurtulur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Bu rehberleri uygulayın.
Virüs sebep oluyor olabilir fakat virüste olmayabilir, Malwarebytes, Kaspersky veya BitDefender kullanarak bir tarama gerçekleştirin.
Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yaptım temiz çıktı hocam microsoftun kendi soru kısmında yazılan şeyleri de uyguladım restore healt vb.

Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yaptım temiz çıktı hocam Microsoft'un kendi soru kısmında yazılan şeyleri de uyguladım restore healt vb.

Görev yöneticisinde çalışan ve donanımı fazla kullanan bir uygulama var mı? Microsoft ve diğer onaylı uygulamalar haricinde.

Hocam şuan donma yok bunlar var.

Dosya Ekleri

• 1652296715678.png
    1652296715678.png
    59,4 KB · Görüntüleme: 29
  • 1652296735458.png
    1652296735458.png
    55,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 1652296750614.png
    1652296750614.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 24
Hocam şuan donma yok bunlar var.
Ayrıntılar kısmının tamamını atar mısın? Ayrıca rehberlerde var mıydı bilmiyorum KMS yerel grup ilkesine de yerleşiyor diye hatırlıyorum. En mantıklısı anılarınızı yedekleyip güzelce bir format atmak ve OEM keyle etkinleştirmek.

Anladım, şüpheli bir şey de yok fakat yeni bir konu açmanı öneririm ben güvenlik konusunda pek iyi değilim.
Tamam hocam cevaplarınız için teşekkürler.
Ayrıntılar kısmının tamamını atar mısın? Ayrıca rehberlerde var mıydı bilmiyorum KMS yerel grup ilkesine de yerleşiyor diye hatırlıyorum. En mantıklısı anılarınızı yedekleyip güzelce bir format atmak ve OEM keyle etkinleştirmek.
Eğer donma devam ederse öyle yapacağım.
@Sosyal Kullanıcısı hocam bugün cmdye slmgr -dlv komutunu yazdım ve de karşıma bu çıktı ne anlama geliyor?
Böyle devam edecek ise format atacağım gibi görünüyor.

Dosya Ekleri

• 1652448227677.png
    1652448227677.png
    154,7 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Tamam hocam cevaplarınız için teşekkürler.

Eğer donma devam ederse öyle yapacağım.
@Sosyal Kullanıcısı hocam bugün CMD'ye slmgr -dlv komutunu yazdım ve de karşıma bu çıktı ne anlama geliyor?
Böyle devam edecek ise format atacağım gibi görünüyor.

KMS tekrar etkinleştirilmiş, eğer kendiniz bilerek yapmadiysaniz ve rehberler ise yaramadiysa format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı