KMSpico nedir?

Windows'u crackleyen, çok derine enjekte olan bir illet, kısaca bir virüs.

Bunları mavi ekran veya 0xc07b bölümünde söyleyin de bi' güzel linç yiyin.
Evet biraz araştırdım ve bir virüs olduğunu farkettim ama bilgisayarım yeni formattan geldi tekar formatlattırayım mı sizce ?

Windows'u crackleyen, çok derine enjekte olan bir illet, kısaca bir virüs.

Bunları mavi ekran veya 0xc07b bölümünde söyleyin de bi' güzel linç yiyin.
Herhangi bir problem görmüş olsaydım söylerdim zaten. Bu zamana kadar mavi ekran yedim onlarında analizlerini paylaştım ve problem o programdan dolayı kaynaklanmıyordu. Mavi ekran problemlerini de çözdükten sonra başka bir problem olmadı. Ben programı savunmuyorum zaten lakin şu anda Windows'u korsan bir şekilde kullanan çok insan var.

Bilgisayarıma ne zaman format atsam bu uygulama sayesinde Windows'umu etkinleştiriyorum ama işim bittikten sonra siliyorum. Eğer silmezsen virüs olarak gözüküyor zaten. Çok uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem görmedim
Aynen gözüktü zaten lütfen yardım edin ben bu virüs işlerinden baya tırsarım ya :(
1613324391016.png

Aynen gözüktü zaten lütfen yardım edin ben bu virüs işlerinden baya tırsarım ya :(
1613324391016.png
Böyle bundan 4 tane çıktı

Zaten virüs programı tehdit olarak algıladığından dolayı kaldırdı diyor. Senin ekstra bir şey yapmana gerek yok programı bilgisayarından silsen yeter. Bende aynı şekilde yapıyorum çünkü. Lakin başka yerlere de bulaşmışsa onu bulamayabilirsin.

Zaten virüs programı tehdit olarak algıladığından dolayı kaldırdı diyor. Senin ekstra bir şey yapmana gerek yok programı bilgisayarından silsen yeter. Bende aynı şekilde yapıyorum çünkü. Lakin başka yerlere de bulaşmışsa onu bulamayabilirsin.
klasörden silersem düzelcekse ne ala çok mutlu olurum bir kaç videoya baktığımda güvenli modda başlatıp silin diyor bu doğru mu ?

klasörden silersem düzelcekse ne ala çok mutlu olurum bir kaç videoya baktığımda güvenli modda başlatıp silin diyor bu doğru mu ?
Nasıl yapılacağı konusunda herhangi bir bilgim yok. Bende senin aldığın hata ile karşılaşıyordum ve eylemler kısmından tamamen kaldır yapıyorum ve daha sonrasında aynı hatayı almıyorum zaten. Uygulamayı kullanmak için bilgisayarınıza gelen klasörleri de silin.

Bir de farklı bir virüs programında bir hata daha çıktı toolkit diye onlarıda karantinaya aldım peki onlar nedir ya şuan aşırı streslendim :(

Geri
Yukarı