KMSpico ile etkinleştirilmiş Windows'un zararları nelerdir?

Bu nasıl mantık yahu? Para veriyor olmanız onu korsandan uzaklaştırnıyor. O zaman korsan oyun indirelim zira oyun yapımcıları bize çok para verdirerek oyun kitlemeye çalışıyor(!)
Sen benim yazdıklarımı tam okudun mu acaba? Ben o satılan keylerin dijital olduğundan mı bahsettim? Deneyimlerimi aktardım buraya. Uzun bir süredir sıkıntı çıkarmadı bana. Birkaç key daha almıştım öncelerden, yine problem yaşamamıştım.
Ayrıca korsandan uzaklaştırıyor diye bir tabir de kullanmadım. Emin ol birçok kişi key'leri buradan satın alıyor. Senin önerdiğin yöntem de hiç güvenilir değil bu arada. Bir de gelmiş işin içerisine oyunu katıyor. Önce bir insanı yargılayacağına kendi söylediklerine bir bak.
Ek olarak bu işte ticaret devreye giriyor biraz da. Microsoft çalışanı herhalde mağazadan almamızı tavsiye edecek. :) Bunu düşünemeyecek kadar zekisin işte, ne diyelim (!) :)

Ayrıca kartımda mining yapsalar PUBG'de 100FPS almam 1650S ile, ve ekran kartı kullanımım %3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bilmesem yorum yapmam, o kodların ele geçirilme yolları korsandır. İsterseniz Microsoft yetkililerinin OEM Key'ler hakkında görüşlerine bakın.

OEM Key bir firmanın mesela MSI için bilgisayarlar etkinleştirilirken 100 bilgisayar için 200 tane veriliyorsa kalan 100 tanesini bir yerlere satıp kullanılmasıdır.

Sen benim yazdıklarımı tam okudun mu acaba? Ben o satılan keylerin dijital olduğundan mı bahsettim? Deneyimlerimi aktardım buraya. Uzun bir süredir sıkıntı çıkarmadı bana. Birkaç key daha almıştım öncelerden, yine problem yaşamamıştım.
Ayrıca korsandan uzaklaştırıyor diye bir tabir de kullanmadım. Emin ol birçok kişi key'leri buradan satın alıyor. Senin önerdiğin yöntem de hiç güvenilir değil bu arada. Bir de gelmiş işin içerisine oyunu katıyor. Önce bir insanı yargılayacağına kendi söylediklerine bir bak.
Ek olarak bu işte ticaret devreye giriyor biraz da. Microsoft çalışanı herhalde mağazadan almamızı tavsiye edecek. :) Bunu düşünemeyecek kadar zekisin işte, ne diyelim (!) :)
Oyun da işletim sistemi de yazılım tabii ki oyunu da katacağım. Ne farkı var? Göz göre göre oradan buradan araklanmış Windows keyleri almaya teşvik ediyorsunuz. "Ha herkes alıyorsa doğrudur" mantığınız da müthişmiş.

Oyun da işletim sistemi de yazılım tabii ki oyunu da katacağım. Ne farkı var? Göz göre göre oradan buradan araklanmış Windows keyleri almaya teşvik ediyorsunuz.
Teşvik ettiğim nerede acaba? :) İş görüyor dedim sadece. Altını çizerek şuradan veya buradan alın demedim. Dediğim gibi birçok kişi bu şekilde kullanıyor. Peki sizin önerdiğiniz yöntemin bir garantisi var mı peki? Madem bu kadar korsana karşı gibi duruyorsunuz, e ne diye başta mağazalardan önermediniz? Ne idüğü belirsiz bir yöntemin satıcılardan alınan keylerden ne gibi güvenilir bir yanı var? İspatlar mısınız bana?

"Ha herkes alıyorsa doğrudur" mantığınız da müthişmiş.
Sorun yaşayana henüz rastlamadım ben. Burada konusu açılırdı, hiç rastlamadım daha önce. Belki vardır bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı