KMSpico olduğu nasıl anlaşılır?

Retail yazıyordu attığım fotolarda siz birden KMS client diğince bir an şübhe geldi bana teşekkür ederim

Kardeş seni de rahatsız ediyorum da şimdi fprumda yeniden araştırdım KMS sunucuları güvenli değil KMS clientin bununla ilgisi varmıdır
Komut istemi ile ya da başka yöntem ile geçilen diğer KMS sunucuları pek güvenli değildir. KMS'nin açılımı, "KeyManagement Service" başka bir deyişle "Anahtar Yönetim Hizmeti" diye geçer." Windows'u etkinleştirmek için kullanılan hizmet KMS'dir. Güvenli ve tavsiye edilen tek KMS sunucusu Microsoft'un kendi sunucularıdır. Zaten Windows kurulduğu zaman otomatik bu sunuculara bağlanıyor. KMSClient ise birden fazla bilgisayar için toplu lisanslama kullanılır. Yine aynı şekilde KMSClient bir anahtarın çalışabilmesi için KMS sunucusuna bağlanması gerekir.

Komut istemi ile ya da başka yöntem ile geçilen diğer KMS sunucuları pek güvenli değildir. KMS'nin açılımı, "KeyManagement Service" başka bir deyişle "Anahtar Yönetim Hizmeti" diye geçer." Windows'u etkinleştirmek için kullanılan hizmet KMS'dir. Güvenli ve tavsiye edilen tek KMS sunucusu Microsoft'un kendi sunucularıdır. Zaten Windows kurulduğu zaman otomatik bu sunuculara bağlanıyor
Yani ben hiç bir aktifleşdirme yapmadın.Lisans anahtarı da girmedim internetde bulunan.Retail yazıyor ama etkinleştirmediğim halde yazması normalmi

Komut istemi ile ya da başka yöntem ile geçilen diğer KMS sunucuları pek güvenli değildir. KMS'nin açılımı, "KeyManagement Service" başka bir deyişle "Anahtar Yönetim Hizmeti" diye geçer." Windows'u etkinleştirmek için kullanılan hizmet KMS'dir. Güvenli ve tavsiye edilen tek KMS sunucusu Microsoft'un kendi sunucularıdır. Zaten Windows kurulduğu zaman otomatik bu sunuculara bağlanıyor
Yani ben hiç bir aktifleşdirme yapmadın.Lisans anahtarı da girmedim internetde bulunan.Retail yazıyor

Kurulumda bir anahtar girdiyseniz bundan kaynaklı olabilir ya da Windows'u yüklenirken bir de edisyona bağlı olarak ürün anahtarı da yükler.

Geri
Yukarı