KMSpico ve benzeri araçları istemeyenler Office'i nasıl etkinleştiriyor

GUNERE$

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, Merak ettiğim bir konu var.
Bundan birkaç yıl önce KMSpico'su gibi kullanılıyordu. Sonra CMD ve vb. yöntemler ortaya çıktı. Daha sonra da ucuza lisanslar piyasada dolaşmaya başladı. Artık KMPSpico vb programlar virüslü denilip millet korkutuluyor. Benim de merak ettiğim ucuz lisans olayı Office'te yok galiba Peki bu millet Office'i nasıl etkinleştiriyor? Veya hiç mi yabancı uygulama, Crack'lı oyun veya program kullanmıyor. Olay sadece KMSpico'da mı bitiyor. Birinin bilgisayarı o şekilde etkinleştirilmişse hemen "ayvayı yedin senin bilgisayar virüs kaynıyordur" deniliyor. Bu antivirüsler ne iş yapar o halde.

NOT: KMSpico bilgisayara yüklenen versiyonunu ben de tavsiye etmiyorum. Kimse bilgisayarında arkaplanda çalışan gereksiz bir servis istemez.

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam ucuz lisans Office için de var. Zaten Office için pek çok alternatif uygulama var. Microsoft Office Online, Liber Office, Open Office, Google G Suite vs. profesyonel olmayan kişiler için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Bu konu muallakta olan bir konu bana göre KMSpico kullanmak günümüz Türkiye şartlarında çok normal bunun da en büyük nedeni orijinal lisanslı olan Microsoft ürünlerinin pahalı olması; haliyle alım gücü ortada. KMSpico kullanmak isterseniz programı kurmadan önce antivirüs programını kapatıp kurunuz.

Windows Bundle isterseniz: :D

Arkadaşlar ben de KMSPPico'yu artık tavsie etmiyorum. Farklı yöntemler ve araçlar çıktı ancak, benim asıl sorum olay KMSPPico'dan mı ibaret. Kullandığınız tüm programlar lisanslı mı? Bu gün birçok yazılım üreticisi telemetry adı altında virüs gibi bilgi topluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı