KMSpico'dan nasıl kurtulunur?

76087

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar, bilgisayarı aldığım yer office ve windows kurmayı teklif etmişti. Kurmuş ama sanırım KMSpico ile etkinleştirmiş. Windows'un ve offıceın nasıl etkinleştirildiğini nasıl öğrenebilirim ve KMSpico'dan kurtulabilirim?

İndirdim, tarattım virüs yok gözüküyor. Kaspersky free ile de tarattım yine temiz gözüküyor. Temizlendi mi şimdi?

İndirdim, tarattım virüs yok gözüküyor. Kaspersky free ile de tarattım yine temiz gözüküyor. Temizlendi mi şimdi?
Windows 10 Defender o dosyayı her taramada bulduğunda size uyarı gelir. Normalde Windows 10 temizliyor diye biliyorum. Geri yükle demediğiniz sürece de bir daha görmezsiniz. Ben de sürekli olarak Windows 10'un bu taramasından bıkmıştım ve ucuza satılan lisanslardan satın almıştım. Program ekle kaldıra baktınız mı? Denetim masası --> Programlar ve özellikler

Windows 10 Defender o dosyayı her taramada bulduğunda size uyarı gelir. Normalde Windows 10 temizliyor diye biliyorum. Geri yükle demediğiniz sürece de bir daha görmezsiniz. Ben de sürekli olarak Windows 10'un bu taramasından bıkmıştım ve ucuza satılan lisanslardan satın almıştım. Program ekle kaldıra baktınız mı? Denetim masası --> Programlar ve özellikler
Windows toplu lisans gözüküyor, KMSpico değil.
Office uygulamaları öyle gözüküyordu temizledim. Şuan office hala kullanılabilir durumda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı