KMSpico'dan nasıl kurtulunur?

Hirok

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar sistemim 8 aylık ve ilk aldığım gün elimde kurulum diski olmadığı için bilgisayarcıya götürdüm ve 50 TL verdim. Adam gitmiş KMSpico mudur nedir onunla Windows 10 kurmuş. Şu an bilgisayarımda denetim masasına ve kişiselleştirme menüsüne erişemiyorum ve güvende olduğumu hissetmiyorum ama yaklaşık 1 TB oyun yüklü, şu anki internetim ile tekrar yüklemek neredeyse imkansız. Acaba bu oyunları silmeden Windows 10'u yeniden kurup bu KMSpico'dan kurtulmak mümkün mü? Bir de güvenilir OEM Key alabileceğim bir site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tony Stark hocam rehberini yapmıştı.

Lisans kaldırma işlemi yapılabilir. Portable olarak etkinleştirilen windows kopyalarında ise 2 tane dosyayı silerek çok etkili olmasa da kurtulabilir adımlar şöyle :

1- CMD yi yönetici olarak başlat
2- Komut satırına "slmgr /upk" yaz
3- Son olarak komut satırına "slmgr /cpky" yaz ve lisans anahtarın silinmiş olacak.

/upk ile biten kod lisansı kaldırır. /cpky ile biten kod keyi kayıt defterinden kaldırır.

Ve son olarak uygulamalar ve özellikler kısmında KMSpico gözüküyorsa sil. Yoksa windows klasöründe SECOH-QAD.exe ve SECOH-QAD.dll dosyaları olabilir silersen kurtulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı