KMSpico'dan nasıl kurtulunur?

Daha önce KMSpico kullanmıştım. Windows giderek bozulmuştu. Onunla mı alakalı bilmiyorum. Daha sonra Windows 10 key aldım ve format atıp sorunları çözdüm.
Bununla ilgili birkaç konu açmıştım:

O zamandan beri bir daha kullanmamaya tövbe ettim.

Daha önce KMSpico kullanmıştım. Windows giderek bozulmuştu. Onunla mı alakalı bilmiyorum. Daha sonra Windows 10 key aldım ve sorunlar çözüldü.

Evet komut istemcisinin açılma sebebi KMSpico'dur. Bilgisayar her açıldığında DNS ayarlarını kendi sunucularına göre düzenliyor. KMSpico oldukça tehlikeli bir programdır.

Sorunun KMSpico'dan olduğuna emin misin? Türkiye'de hala milyonlarca kişi korsan Windows kullanıyor. Ben de zamanında çokça kullandım, böyle bir sorun yaşamadım, yaşayanı da görmedim.
Soruna gelirsek, format atıp temiz kurulum yaparsın olur biter.

Daha önce KMSpico kullanmıştım. Windows giderek bozulmuştu. Onunla mı alakalı bilmiyorum. Daha sonra Windows 10 Key aldım ve format atıp sorunları çözdüm.

Hocam bende farkına vardım KMSpico arkaplanda çalışıyordu dosyalarını bulup sildim şu an sıkıntı yok 1-2 ay oldu. (KMSpico önermiyorum sadece kullandım.)

Ya böyle olacağını bilseydim 1000 TL verir orijinalini alırdım diyebileceğim bir durumdayım şu an. KMSpico yüzünden internete baglayamiyorum, PC'yi ayni aga telefondan bağlandığım halde PC'den bağlanmıyor bu ağa bağlanamıyor diyor ve bu durum KMSpico'dan sonra oldu ne yaptıysam kurtulamadım. Bu KMSpico'dan internette yazan yöntemleri deneyip kurtulmaya çalıştım ama hala duruyor bilgisayarda ve internete bağlanamıyorum, asiri sesli çalışıyor makine. Arka planda bir şeyler çalıştığı belli ama çalışan seyi de gorev yöneticisinde göremiyorum.
Merhaba , büyük ihtimal KMSpico'dan kaynaklanmıyordur. KMS yerine bir tür truva veya bir virüs yüklemiş olmalısın. KMS'yi kaldırmak için ilk önce Antivirüs taraması yap. Bende otomatik siliyor. Ayrıca görev yöneticisinden başlangıcı kontrol et , varsa sil. Bu programın internette biner tane varyasyonu olduğundan böyle şöyle olabiliyor. Bundan sonrada KMS-VL-ALL gibi tek kullanımlık ve açık kaynak kodlu programları kullan. Yine bu programı oneindir gibi güvenilir yerlerden indir. Bu program KMS gibi her açılışta çalışmaz. Sadece tek bir kez netteki havuzdan kodu alır ve en az 6 ay boyunca (benimki en az iki sene gidiyor) kod istemez. Her başlangıçta çalışmaz. Yani nette trial diye satılan keyler de bu generator yazılımları ile üretiliyor. Eğer alacaksan OEM al.
Yok hocam alışveriş yapacak olsam kullanmam ama e-okula giriyorum TC gözüküyor. Bir sıkıntı olur mu acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şunu da bir dene.

Merhaba, büyük ihtimal KMSpico'dan kaynaklanmıyordur. KMS yerine bir tür truva veya bir virüs yüklemiş olmalısın. KMS'yi kaldırmak için ilk önce antivirüs taraması yap. Bende otomatik siliyor. Ayrıca görev yöneticisinden başlangıcı kontrol et, varsa sil. Bu programın internette biner tane varyasyonu olduğundan böyle şöyle olabiliyor. Bundan sonrada KMS-vl-all gibi tek kullanımlık ve açık kaynak kodlu programları kullan. Yine bu programı oneindir gibi güvenilir yerlerden indir. Bu program KMS gibi her açılışta çalışmaz. Sadece tek bir kez netteki havuzdan kodu alır ve en az 6 ay boyunca (benimki en az iki sene gidiyor) kod istemez. Her başlangıçta çalışmaz. Yani nette trial diye satılan Key'ler de bu generator yazılımları ile üretiliyor. Eğer alacaksan OEM al.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şunu da bir dene.

Nette'ki havuz derken?

Ya böyle olacağını bilseydim 1000 TL verir orijinalini alırdım diyebileceğim bir durumdayım şu an. KMSpico yüzünden internete baglayamiyorum, PC'yi ayni aga telefondan bağlandığım halde PC'den bağlanmıyor bu ağa bağlanamıyor diyor ve bu durum KMSpico'dan sonra oldu ne yaptıysam kurtulamadım. Bu KMSpico'dan internette yazan yöntemleri deneyip kurtulmaya çalıştım ama hala duruyor bilgisayarda ve internete bağlanamıyorum, asiri sesli çalışıyor makine. Arka planda bir şeyler çalıştığı belli ama çalışan seyi de gorev yöneticisinde göremiyorum.

Kaspersky'ın VI recure disk var cok ciddi virüs bulaşan PC'leri temizlemek için diyor bana hiç olmadı denemedim bir deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı