Knight Online için 4000 TL PC toplama

Bunlar güzel bir seçenek olabilir.

Arkadaş doğru söylemiş. Şimdi baktım gereksinimlerine. Oynadığın tek oyun bu ise kullandığın sistemi söylersen onun üzerinde yorum yapalım. Senin bütçen içinde daha iyi olacaktır.
IMG_20190325_005158.jpeg

Sakın ama sakın AMD alma. Oyunu bilmeyenlerin verdiği önerile kulak asma. Alabileceğin tek çekirdek performansı en yüksek işlemciyi alman gerekiyor. Kesinlikle AMD tercih etme. Bu eski bir oyundur, çoklu çekirdekler ile anlaşamaz. Tek çekirdek performansın ne kadar iyiyse bu oyunda o kadar iş yaparsın.

Oyuna güncellemer ile ayarlar kısmında multi core seçeneği var. Yanlış bilgilendirme yapmayalım oyunu bilmeden lütfen. Kesinlik kullanılacak bir durum yok bence.

Sadece Knight Online için ise 4000TL fazla bile hocam. İşlemciyi kesinlikle İntel alın ve iyi bir işlemci olsun, ekran kartı çok iyi olmasa da olur. Tabi KO için yazdıklarım.

Sakın ama sakın AMD alma. Oyunu bilmeyenlerin verdiği önerile kulak asma. Alabileceğin tek çekirdek performansı en yüksek işlemciyi alman gerekiyor. Kesinlikle AMD tercih etme. Bu eski bir oyundur, çoklu çekirdekler ile anlaşamaz. Tek çekirdek performansın ne kadar iyiyse bu oyunda o kadar iş yaparsın.
Kesinlikle katılıyorum. Kendim bizzat AMD kullanıyorum ve günümüz oyunlarını ne kadar rahat oynasam da eski oyunlarda fps kaybı oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı