PUBG ve Knight Online için PC Seçimi

can aras

Hectopat
Daha fazla  
@Çağlar Keyf Hocam Knight oyuncusuyuz, önerilerini bekliyorum :)

Knight Online ve PUBG oynuyorum. Şu anki sistemimi aşağıda yazacağım. Kasmalar, takılmalar oluyor. Sürekli bilgisayar parçası aldığım adam, başka bir sistem önerisinde bulundu.

Kendi Sistemim:

• İşlemci: AMD A10 7870K
  • Anakart: MSI A68hm Gaming
  • RAM: 2x4 Corsair 2400 MHz
  • GPU: MSI GTX 1050 gaming
  • SSD: 120 GB 500 Yazma okuma

Bilgisayarcının önerisi:

• İşlemci: i7 3770
  • Anakart: Gigabyte ga b75m
Diğer parçalar aynı. Bu şekilde çok daha performans alabileceğimi söylüyor. Bir de bendeki anakart ve işlemciyi aldıktan sonra bu parçalar için fazladan 400 TL istiyor. Bu fiyat uygun mu sizce? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 3770 bildiğim kadarı ile 3. nesil işlemci yanlış bilgi vermeyelim sonra eleştiri alıyoruz 3 yada 4 olması lazım tam bakmadım forumda da daha önce bu işlemci ile ilgili konu açılmış 7890k ile aynı sistemi kullanmaktayım ara sıra drop olayı oluyor ama oyuna etki etmiyor. i7 3770 ile kullansanda full ayarlarda oynarsan sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. Yüksek bir performans farkı bence olmaz

Dosya Ekleri

• işlemci test.jpg
    işlemci test.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 54
i7 3770 bildiğim kadarı ile 3. nesil işlemci yanlış bilgi vermeyelim sonra eleştiri alıyoruz 3 yada 4 olması lazım tam bakmadım forumda da daha önce bu işlemci ile ilgili konu açılmış 7890k ile aynı sistemi kullanmaktayım ara sıra drop olayı oluyor ama oyuna etki etmiyor. i7 3770 ile kullansanda full ayarlarda oynarsan sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. Yüksek bir performans farkı bence olmaz
3. Nesil. İntel tek çekirdekte AMD'den iyi olduğundan dolayı daha fazla FPS veriyor. i7-3770 alman daha mantıklı. Bide ne kadara sattığını söyler misin i7-3770'in ve B75'in.

3. Nesil. İntel tek çekirdekte AMD'den iyi olduğundan dolayı daha fazla FPS veriyor. i7-3770 alman daha mantıklı. Bide ne kadara sattığını söyler misin i7-3770'in ve B75'in.
400tl+ eski anakart+ eski işlemci demiş konuştuğu adam. Ayrıca geçmeni öneririm. İşlemcinin eski olduğuna bakmayın gayet güçlü sayılabilecek bir işlemcidir kendisi.

eski işlemci ve anakartımı verdikten sonra 400 tl istiyor üzerine i7 ye geçtikten sonra daha yüksek performans alabilirmiyim ?

400tl+ eski anakart+ eski işlemci demiş konuştuğu adam. Ayrıca geçmeni öneririm. İşlemcinin eski olduğuna bakmayın gayet güçlü sayılabilecek bir işlemcidir kendisi.
Geçsin o zaman.
şuan ki kullandıgım sistemden %20 %30 daha fazla verim alabilirmiyim i7 3770 geçsem
birde +400 tl istiyor fiyat için ne düşünüyorsunuz ?
Alırsın.

Knight online için pc :D 64 mb ekran kartı, 256 mb ramli bilgisayarımda oynuyordum, şuanki telefonlar bile açar o oyunu :D İleride de paranın olmayacağına eminsen yap bunu ancak bir süre sonra elime para geçecek diyorsan idare et, para biriktir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı