Knight Online Sabit FPS Sorunu

kwAhjs

Hectopat
Sistem Özellikleri ;

Ana Kart : MSI B350 TOMAHAWK AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz.

Ekran Kartı : MSI GeForce GTX1060 GAMING X+ 6G 6GB GDDR5 192Bit.

İşlemci : AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.4GHz ( OC ile 3.80GHz Yükseltilmiştir.)

RAM : GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.2V.

İki üç arkadaşımla hemen hemen aynı sistemlere sahibiz, ama onlarda böyle bir sorun görünmüyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Herhangi bir sorun göremedim. Yukarıda belirttiğim gibi oyunda 120 FPS kilidi var. Daha üzerine çıkamazsınız. Benim tavsiyem çözünürlüğü yükseltip tüm ayarları köklemenizden yanadır. Ama bu tarz oyunların optimizasyon sorunları oluyor. Onu da oyunun kendisinin çözmesi gerekiyor.

Arkadaşlarını tek çekirdek performansı güçlü bir işlemci kullandığından olabilir. Ryzen eski nesiller tek çekirdek performansı Intel göre iyi değil. Bu konuda çok bilgiye sahip değilim. Arkadaşlarınızda aynı işlemci mi var?

Herhangi bir sorun göremedim. Yukarıda belirttiğim gibi oyunda 120 FPS kilidi var. Daha üzerine çıkamazsınız. Benim tavsiyem çözünürlüğü yükseltip tüm ayarları köklemenizden yanadır. Ama bu tarz oyunların optimizasyon sorunları oluyor. Onu da oyunun kendisinin çözmesi gerekiyor.

Arkadaşlarını tek çekirdek performansı güçlü bir işlemci kullandığından olabilir. Ryzen eski nesiller tek çekirdek performansı Intel göre iyi değil. Bu konuda çok bilgiye sahip değilim. Arkadaşlarınızda aynı işlemci mi var?

Arkadaşımda Ryzen 5 1500x var Ve tek çekirdek performansları aynı durumdadır.Zaten sorunum 120fps kilidi olması değil 120fpsde sabit kalmaması sürekli fps düşmesi olduğundan drop giriyor ve berbat bir kasma meydana geliyor.
1024*768 çözünürlükte kullanmanızın sebebi monitörünüzden mi yoksa oyunun desteğinden mi?

Monitorum 1920x1080p destekli fakat onda daha felaket bir drop meydana çıkıyor ve gözüm 1024x768 alıştığı için bu ayarda oynuyorum.
Bende de Ryzen 5 1600 var ama FPS değerleri çok daha düşük 80'i geçmiyor. OC yapmadan önce sizinde böyle miydi?

OverClock olmadan öncede aynı sorundu ama 80 fps e hiç düşmedim.OC tekrar iptal edilecektir gereksiz yorulmasın.

+10WB
+9 Moonlight
2x +7 Dark Knıght 2x +7 kro +11 Chitin
+11 Md
+2 takı

Son düzenleme:
Arkadaşımda Ryzen 5 1500x var Ve tek çekirdek performansları aynı durumdadır.Zaten sorunum 120fps kilidi olması değil 120fpsde sabit kalmaması sürekli fps düşmesi olduğundan drop giriyor ve berbat bir kasma meydana geliyor.

Monitorum 1920x1080p destekli fakat onda daha felaket bir drop meydana çıkıyor ve gözüm 1024x768 alıştığı için bu ayarda oynuyorum.

OverClock olmadan öncede aynı sorundu ama 80 fps e hiç düşmedim.OC tekrar iptal edilecektir gereksiz yorulmasın.

+10WB
+9 Moonlight
2x +7 Dark Knıght 2x +7 kro +11 Chitin
+11 Md
+2 takı
O itemlere fps dayanmaz

Sistem Özellikleri ;

Ana Kart : MSI B350 TOMAHAWK AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz.

Ekran Kartı : MSI GeForce GTX1060 GAMING X+ 6G 6GB GDDR5 192Bit.

İşlemci : AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.4GHz ( OC ile 3.80GHz Yükseltilmiştir.)

RAM : GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.2V.

İki üç arkadaşımla hemen hemen aynı sistemlere sahibiz, ama onlarda böyle bir sorun görünmüyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ryzen terci ediyormusunuz knight online için

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı