Knight Online Sabit FPS Sorunu

kwAhjs

Hectopat
Sistem Özellikleri ;

Ana Kart : MSI B350 TOMAHAWK AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz.

Ekran Kartı : MSI GeForce GTX1060 GAMING X+ 6G 6GB GDDR5 192Bit.

İşlemci : AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.4GHz ( OC ile 3.80GHz Yükseltilmiştir.)

RAM : GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.2V.

İki üç arkadaşımla hemen hemen aynı sistemlere sahibiz, ama onlarda böyle bir sorun görünmüyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Knight online 120 FPS kilidi var. Eğer bu değeri alıyorsanız bir sorun yok.
Oyunda kaç FPS alıyorsunuz? Grafik ayarlarının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?
Nvidia denetim masası ayarlarını kurcalamayın. Eğer oraları kurcaladıysanız varsayılan ayarlara getirin.

Oyunda kaç FPS alıyorsunuz? Grafik ayarlarının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?
Nvidia denetim masası ayarlarını kurcalamayın. Eğer oraları kurcaladıysanız varsayılan ayarlara getirin.
Neden kurcalamasın? Orada yapacağı bir kaç ayar bir çok oyunda FPS artışına sebep olacak. O sadece düşey senkronizasyonu açık ise kapalı hâle getirecek.

Düşey senkronizasyon zaten varsayılan olarak kapalı geliyor. Ayrıca Nvidia desteklemediği eski oyunlarda kurcalanan ayarlar performansı artırmak yerine düşürüyor.

MSI AfterBurner ile kaydedilen bir video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neden kurcalamasın? Orada yapacağı bir kaç ayar bir çok oyunda FPS artışına sebep olacak. O sadece düşey senkronizasyonu açık ise kapalı hâle getirecek.

NVDİA Denetim masası ayarlarını bir çok defa kurcaladım fakat hiç bir şekilde hiç birşeyi değiştirmiyor.

Optimizasyon problemli oyun. Ayarlardan en yüksek FPS'ye almayı unutmayın oyuna girince.

Peki bu Optimizasyon sadece banamı problemli ? Aynı sisteme sahip arkadaşlarımda neden Optimizasyon problemi çıkmıyor ? Çoğu kişi Sabit 120 FPS alabiliyor.
Steamden oynuyorsan fps_max 0 işe yarıyor mu acaba bu oyunda? Başlatma seçeneklerinden yazıyorsun bu dediğimi.

Steam kullanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı