Knight Online virüslü mü?

Steam ve usko var Steam'den indirirsen oyunu usko olarak oynayamazsın usko olarak oynamak ıstıyorsan orjınal sıtesınden ındırme yap sunucu farkı var.

GB satmak yasak değil oyunda oyun buna müsaade ediyor ban yeme ihtmalin yok yani GB satarken ilgili siteye talepte bulunuyorsun onlar seni yönlendiriyor zaten oyun içinde başka hesaba GB'yi veriyorsun ücret hesabına yatıyor oynamanı tavsiye etmiyorum bu arada.

Steam ve usko var Steam'den indirirsen oyunu usko olarak oynayamazsın usko olarak oynamak ıstıyorsan orjınal sıtesınden ındırme yap sunucu farkı var.

GB satmak yasak değil oyunda oyun buna müsaade ediyor ban yeme ihtmalin yok yani GB satarken ilgili siteye talepte bulunuyorsun onlar seni yönlendiriyor zaten oyun içinde başka hesaba GB'yi veriyorsun ücret hesabına yatıyor oynamanı tavsiye etmiyorum bu arada.

Oynamayı pek düşünmemeye başladım telefon numarası istediği için. Yazmadan girmenin bir yolu var mı?

İstediğin siteye yada elden bile satabilirsin fakat sana o parayı kastırırlar mı bilemem. :) Hiç bulaşma bence.

Para kasmak için oyuna başlamayı düşünüyorsan hiç başlama çünkü yatırım yapman gerekiyor oyuna her ay belli bir miktar yatırman gerekiyor oyunu öğrenmek için bayağı vakit ayırmalısın.

@matadoria dediği gibi sana kastırmazlar zaten boşuna vakit kaybı olur senin için.

Para kasmak için oyuna başlamayı düşünüyorsan hiç başlama çünkü yatırım yapman gerekiyor oyuna her ay belli bir miktar yatırman gerekiyor oyunu öğrenmek için bayağı vakit ayırmalısın.

@matadoria dediği gibi sana kastırmazlar zaten boşuna vakit kaybı olur senin için.
17 yılımı verdim, hala tam anlamıyla kurtulabilmiş değilim. Bu oyunda aralıksız 24-48 saat farm attığımda oldu. Adını söylemeye gerek yok, oyundaki en büyük klanda oynadım. Büyük paralar kazandım, yan çarları bile gb ile dolduruyordum. Parayı koyacak yer bulamadığım zamanlarda oldu. Ama geriye dönüp baktığımda kazandığım paranın hiçbir anlamı yok benim için. Sadece hayatımdan giden boş geçirdiğim yıllar. Önermiyorum kimseye de. Oyuna başlayanı kurt gibi kaparlar hemen. Cebinde 50.000 lira yoksa oyunda kuruş kazandırtmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı